Skodi to alebo neskodi????

bbfn

Ano barbinka, ano...ale to este nie je zive dieta...no ok, ako hrach na stenu hadzat...je to presne ako to povedal/a ooooo...tak mier!

ooooo

bbfn... kazdy to citi vo svojom srdci co je spravne a moralne, tak sa snazme zit a konat tak, aby nase svedomie ostalo ciste.

bbfn

Tinka, mozno mas pravdu...Ale to ti neviem povedat ako by som ho hned nazvala...ano,zboznovala by som ho od prvej chvile, ale som taky strachoput, ze kym by som nevedela ze je vsetko ok, tak by som ho nazyvala "???" neviem ako...vravim ze zboznujem deticky, a moj sen je mat jedno, nechcem aby boli nedorozumenia, ale uz to opakujem 10 raz ze sa to netyka mna! Ale nemozem toto odsudzova chapes?! Nepresla som tym, a napriek tomu to neodsudzujem...mozno polovica z tychto, ktore tak razantne odmietaju potrat, by si ho spravili, keby sa im nieco prihodilo necakane.
Ja len tvrdim ze kazdy ma pravo na potrat bez toho aby bol odsudzovany, najma ak su tie dovody opodstatnene...to je vsetko...A nie je v nikoho kompetencii, aby danu zenu, ktora sa pre potrat rozhodne, nazyvali vrahynou! To su uplni kreteni potom!

ooooo

A okrem toho nemam zaujem sa tu rozpisovat o svojej osobe, ja nie som megalomanisticka ako tu pripomna fiona. Nemam za potreby tu rozoberat svoj profesny zivot, ja som so sebou vyrovnana, to je hlavne.. Lutujem ze som nieco o sebe zacala riesit... dobru noc.

bbfn

ooooo, prepac, ale ja takyto nazor naozaj nechapem. Vies ze to neobhajujem preto, ze interupciu plne zastavam, to nie, najma ak su na to banalne dovody, ale je to normalna vec. Nemozes mi vytknut ze nie, lebo sa to deje bezne, patri to k zivotu ako smrt... A je to iba plod! Moze mat nejake prvky zivota, ale preboha, nie je to este ZIVE DIETA!!! Tak nezabijaj ani mravce, chrobaky a co ja viem co, to je zabijanie na 100%, pretoze sa narodili a su zive, ja uz naozaj neviem ako primitivne to mam vysvelit :-/...
Ale ok, nazory sa lisia, ja zastavam ten, ze predcasne odobratie v prvych mesiacoch zabijanim NIE JE! a nikdy by som to neodsudzovala..

barbinka

fiona ja tomu rozumiem a mám z teba pocit, že len urážať dokážeš. ja si tiež nemyslím, že máš nejakú úžasnú kariéru. to, čo robíš, robí v BA každá druhá žena.

tinka228

bbfn keď budeš raz tehotná ako sa budeš prihovárať svojmu brušku? Opýtaš sa lekára - je plod v poriadku? alebo je Bábätko v poriadku? to len na margo toho, že to nie je bábätko.
Tiež si nemyslím, že potrat je vražda. Je to vec každej ženy. Ale tá, čo tehotná nikdy nebola nemá podľa mňa právo rozprávať o potrate.