Prvy pohlavny styk

awoj

ja som prisla o blanu ked som bola opita a davala som si tampon,,,mozno som ani o blanu neprisla, neviem,,,ale potom pri prvom sexe ma to poriadne bolelo, ziadna krv,,,a thak sex ma este na 5 krat bolel ale ted je sex uz len jaaaj super,,,boze a vobec newiem aky mas ty problem s tej blany,,,thak ako ostatny vravia, bud prisla o nu pri sporte, alebo sa bez nej narodila atd. ty jej fakt asi neveris ze ty si jej prvy atd. ked nekrvacala thak je to v pohode. kolko ja poznam bab ktore nekrvacali a myslim ze pre baby je to len plus, pre mna osobne by to nebolo moc neprijemne, kebyze zanexam krv na jeho posteli alebo podobne...ves ako vztah je hlavne o dovere a ked ti povedala ze je to po prvykrat tak jej ver...alebo ja newiem co ta trapi v tomto,,,kasli na to,,,milujte sa a mnozte sa heheheheh

poliewoocka

Blana chrani v mladom,predmenstruacnom veku vnutorne zenske organy pred roznymi infekciami a nakazami.A ked sa odstrani,zenske organy si uz vytvaraju vlastnu ochranu.Hymen ma rozny tvar,velkost,je rozne zasobeny krvnymi vlasocnicami.Ba dokonca su aj zeny,ktore sa narodia bez blany ale aj take,co si ju musia nechat odstranit chirurgicky.

eliska

Poradite mi niekto? Este som panna, a neviem si predstavit, ako do mna moze vniknut penis, ktory ma priemer asi 3cm a ked som si to skusala robit sama, tak som sa dostala skor hlbsie, no otvor sa mi podarilo roztiahnut dost malo. Boli skor to, ze otvor je uzky alebo ked penis vnika hlbsie a hlbsie? Mozem si nejako sama pretrhnut blanu, ak ju vobec mam? Skor sa mi zda, ze v nej mam otvor, ale zda sa mi uzky, alebo tam nemam ziadnu blanu a otvor sa pri sexe roztiahne? Preco sa mi nedari roztiahnut si ho sama? Bojim sa, ze ked mi to bude robit chlapec, tak ma to bude boliet. A co mam robit, ked zacnem krvacat? Prestat? Nevadi to chlapcom? Nie je to dost drasticke? Nemohli zeny stvorit bez blany? Naco ju vobec mame?

star

Poradite mi niekto? Este som panna, a neviem si predstavit, ako do mna moze vniknut penis, ktory ma priemer asi 3cm a ked som si to skusala robit sama, tak som sa dostala skor hlbsie, no otvor sa mi podarilo roztiahnut dost malo. Boli skor to, ze otvor je uzky alebo ked penis vnika hlbsie a hlbsie? Mozem si nejako sama pretrhnut blanu, ak ju vobec mam? Skor sa mi zda, ze v nej mam otvor, ale zda sa mi uzky, alebo tam nemam ziadnu blanu a otvor sa pri sexe roztiahne? Preco sa mi nedari roztiahnut si ho sama? Bojim sa, ze ked mi to bude robit chlapec, tak ma to bude boliet. A co mam robit, ked zacnem krvacat? Prestat? Nevadi to chlapcom? Nie je to dost drasticke? Nemohli zeny stvorit bez blany? Naco ju vobec mame?

gabca

presne tak ako hovori iva, co je to za blbost....ved to nemoze citit...citi akurat tak bolest mozno..ale nie ze pockaj teraz sa mi trha blana.... podla mna to usudzujes podla toho ze nekrvacala?? ze?? no tak nekrvacala no a co.... moj nazor...

iva*

neviem kolko mas rokov, ale ziaden chlap nemoze zistit ci zena je panna alebo nie. takze nemoze vediet ci ju ako ty hovoris "odblanil" alebo nie. Vsetky zeny maju inu blanu. Niektore pri prvom sexe krvacaju, niektore nie. Ak chces podrobne o tomto probleme informovat, vyhladaj nejakeho gynekologa alebo sexuologa.

mladatko

mfox....ja ked som sa 1x miloval bolelo ma to ale necitla som zeby sa mi pretrhla blana bola to bolest....nezatazuj sa tym moja kamar. o blanu prisla pri sporte, potom tampony a thak...ak jej nebudes verit nema to cenu..vztah je fakt o dovere a dobrom sexe

moni

nechapem,nad cim si lames teraz hlavu...myslim,ze to prekaze asi len tebe a nie jej.nechaj to tak,lebo z tvojho prispevku citit,ze jej neveris...ak sa lubite,tak je zbytocne sa zatazovat a trapit.