Prvy pohlavny styk

ilgide

naco si lames hlavu nad tym ci ano alebo nie!Ved je to jedno.Lubite sa,milovali ste sa z lasky.No a blanu mohla stratit ovela skor.A boliet ju to mohlo aj z toho dovodu ze to este nezazila a je to ine ked mas penis v posve ako ked mas tam tenky prst.Netreba sa nad tym zatazovat.

tina

To je blbost peto BA,ja som pri prvom sexe tiez vedela co ma caka a bolo to take ako som to ocakavala. Vies, dievcata sa o tom aj rozpravaju .......
Niektore baby panensku blanu ani nemaju!

peto BA

No vidis, vie aky je to pocit ked jej ju pretrhnes.. Odkial by to mohla vediet ked nie z vlastnej skusenosti. To je pocit ktory ma raz za zivot

mfox

Na zaciatku ju to bolelo.Ale potom povedala ze ju to uz neboli.A to som ju urcite nepretrhol.Lebo mi to aj povedala ze by to citila.Alebo ze by bola uz s prstovania??

tina

nie je ani uplne na zaciatku, ale ani tak daleko, ze si do nej cely vnikol a nic. Takze by som povedala, ze ak sa niecoho obavate alebo vam to prekaza, tak by bolo vhodne navstivit gynekologa a s nim sa poradit. V opacnom pripade si s tym vobec hlavu nelamte a kludne dalej sexujte :-)