koren, pod sem

moniqa87

moj otec.... hmmmm... ono je to nadlho, ale v sktatke, je to alkoholik a nasilnik, nasi sa rozviedli, ked som este bola mala a vlastne odvtedy som ho nevidela, on nemal proste zaujem, takze tak...
a inak ja si s mamou tiez moc nerozumiem, neviem cim to je, ale tak co narobim, myslim, ze ked raz budeme byvat oddelene a budeme sa len navstevovat, tak sa to snad upravi a nebudeme si tolko skakat do vlasov

koren

monik, mamina nech sa drzi a dufam, ze nebudes cely den sediet za pocitacom a mamina pride do bordelu..:-D ja som sa o tu moju teraz po operacii musel (chcel) nejaky cas starat, inak my sa moc nevidame, velmi si nerozumieme, ale teraz sme sa trochu viac zblizili, tak som rad aspon tomu, vzdy som mal blizsi vztah s otcom, kym tiez nepovystrajal par peknych hluposti.. co tvoj otec?

koren

mariaa, pohodicka, diskutujeme..:-) robime aj zakazky, ale ked ti mam pravdu povedat, panelaky robim nerad a podla mna je to aj dost zbytocna a draha investicia.. a ta praca na doma to ti je zaujimava vec, kamartka na materskej po mne chcela to iste. u mna je to tak, ze vsetci sme viac-menej rozbehani a v terene, takze vlastne preto hladam asistentku, aby niekto, ako sa povie "sedel na zadku a dvihal telefon"..:-) kazda firma ma tieto veci individualne, u mna sa nelepia znamky, ani nebali knizky, takze ja nemam predstavu, co by som v tomto smere ponukol..:-(

moniqa87

jasne mozeme, ked tak pocitam moja mamina ju ma.... hmmm.... 28 rokov, takze tiez dost...
tak nech sa tvojej mame dari...

koren

monicka, moja mamina ma cukrovku uz asi 30-40 rokov, tiez z mladosti a musim sa priznat, hanbim sa, ale neviem, ako k tomu vlastne prisla ona.. ale u nas v rodine je tolko chorob dedicnych, ze by si neverila, je som zatial v poriadku, ale dokedy..:-) mozeme si navzajom pozdravovat maminy.:-)))

[zruseny12]

koren,dakujem za odpoved,no a ked robite okna robite ich aj na zakazky,/do panelakou?/ja som chcela euro okna-alebo drevene...inak tiez by som potrebovala pracu,ale skor na doma,nevies o niekom kto by mi ju dal?ked uz viem,ze si podnikatel,urcite sa pohybujes medzi nimi...prepacte,ze som sa vam do toho zamiesala...

moniqa87

no toto nie je dedicne, jej sa liekmi v detstve poskodil pankreas... mne uz od detstva robili vsetky mozne aj nemozne testy a nastastie to vylucili... moja mama ma diabetes od 11 rokov... kedy ho dostala tvoja mama? dufam, ze sa z toho dostane