nieco volnopredajne??

marisssa

noo takze je tam: lactobacillus sporogenes(7x10na9 jednotiek tvoriacich kolonie) a fiber aid ag- rozpustna vlaknina (arabinogalaktan)

Ivka 1

Marissa ak budeš mať trošku času,napíš mi aký druh laktobacilov obsahujú, to je
tiež veľmi dôležité a neviem sa k tomu
dopátrať. Máš pravdu 200,-- Sk sa dá minúť aj na úplne iné nepodstatné veci a toto robíš pre svoje zdravie.

marisssa

no presne, za 20tabletiek...ale to podla mna nie je velmi vela, ako pises.ved su aj 50korunove....ved 200sk do mesiaca nie je take narocne.ked to sluzi dobrej veci..

Ivka 1

Marissa tých 200,-- sk je za koľko tabliet ? Čítala som o balení 20 ks za cca 200,- Sk.
Probiotika zabezpečujú rovnováhu imunity teda aj ochranu pre rôznymi
plesňovými infekciami aj v intímnej oblasti.

marisssa

ved stoji len 200sk, to podla mna vobec nie je drahe..pocula som,ze su aj ovela drahsie... takze ked budem uzivat probiotika, malo by to zabranit aj vzniku infekcie intimnej oblasti?

Ivka 1

Marissa probiotika môžeš užívať dlhodobo, je to doplnok výživy,ktorý zabezpečuje správne fungovanie tráviaceho systému a od toho sa odvíja aj vstrebávanie vitamínov,minerálnych látok a stopových prvkov,ktoré sú dôležité pre fungovanie celého organizmu.Zabráňujú hnilobným procesom v organizme a teda aj hromadeniu toxínov v tele.Lactobax nepoznám,pozrela som si ho na internete.
Je podľa mňa dosť drahý,mám veľmi dobré skúsenosti s iným druhom probiotik a vychádzajú cenovo lepšie.