Anal

henka

janula158 a to vazne bolo tak zle?lebo aj kamoska to prezila,tak neviem,ci to skusat ked moze aj hrozi...posratie..xixi

123456

no... ja som to skusila zatial raz... aj ked to bolo totalne na prd :D, tak to chcem ece skusit, ale uz sa na to patricne pripravim :D teraz to bolo troska neplanovane a bez pripravy :D aj bez lubrikantu a to bol asi najvacsi problem :D :D :D ale nezatracujem to, aj ked... zda sa mi to trocha.... zvrhle vzhladom na to, ze ta dierka sluzi na vylucovanie a nie na prijimanie :D

faleen

fero ty si nemozny ked pises to,co citame od teba.
jasne,ze ta diera nie je na sex,presne tak,po case nastanu problemy. vidno ze si chlap-ti nevedia kde este vopchat toho svojho pipika.vazne,nechces do ucha alebo do nosa?vyskusaj,lebo inak budes riadne obmedzeny.

fero_analjefajn

Ach boze, odbornici, co o vsetkom poculi sa tu ozyvaju ...
Totalna sranda, ked citam tieto prispevky a uplne bludy, co tu o analnom sexe pisete. Radsej budte ticho a sukajte potme na misionara, je to lepsie, ako sa znemoznit na internete a ukazat, aki ste obmedzeni...!
Pche.

ja a on

stefka/ako dobre,že si to prežila ok,bez nehodičky..a ja?zatiaľ áno,len kamarátka mi povedala,že mala pri tom nutkanie na stolicu,d´alšia zas,že chalaňa trochu "zašpinila".mne dochádzalo zle,ked´ som ich počúvala-čo všetko sa mi mohlo pri tom stať!..

stefka

preco mas strach (ja a on)?Nie nic sa mi nestalo, to zase nepraktizujme bezne, raz za cas ked je chut,asi 2-3 do mesiaca.takze z toho problemy nemam.ved ako citam tvoj prispevok aj ty si si to uz uzila v dobrom.

nikola

Ja som pocula, ze ak zeny praktizuju dlhsiu dobu anal, mozu mat z toho problemy ako napr. samovolne odchadzanie stolice, kedze pri anale sa moze poskodit analny zvierac.