Anal

nee-o

2 snehulienka: teba ešte asi nikto nežne nepomiloval do kaďáku, ale keď sa necháš, možno zmeníš názor,... Ja to vidím tak, že ťa treba poriadne pretiahnť :-)))

8

Nevidim v tom nic zle,ked sa dodrzi hygiena...Viem ,ze to maju muzi radi tak preco si nespestrit sex.zivot.A mna to tiez dost vzrusuje....:)

snehulienka

takže,tá ktorá tvrdí že ju to vzrušuje, alebo že dokonca dosiahne pri tom vrchol má pomýlené predstavy o pohlavnom živote a ten čo tvrdí že jeho partnerka za tým šalie nech si je istý, že to tá chudera robí len kôli jeho zvrhlosti abz bolo doma dobre a chlap bol spokojný. Ja milujem sex, ale análny styk ho môže akurát ničiť. U takých čo to obľubujú je zrejme milovanie totálne neplnohodnotné.

nee-o

Vyzerá to vážne tak, že koľko ľudí, toľko chutí... Ja s priateľkou sme sa to dlho báli vyskúšať, nakoniec sa stalo... Poprvý krát to nebol moc príjemný zážitok, ale potom to už bolo super. Priateľka si to teraz sama pýta, má pri tom zaručený orgazmus. A ten istý názor som počul od dvoch kamošiek, jedna z nich ho dokonca dosiahne výlučne týmto spôsobom. Ale fakt som tiež v rozpakoch, že sa to páči iba každemu druhému.

d88b

nemusi si predstavit,ze je zena,ved aj jemu sa tam zmesti.mal by to vyskusat s nejakym kamosom,xi xi,a mal by skusenost na vlastnej kozi ;)

biba

Pocuvaj Steave,nic z toho,co tu baby pisu nieje trapne a nemyslim,ze sa prave o tom bavia 16 rocni[ale vyzera,ze prave Ty mas 16 a este tomu velmi nerozumies]...Keby si bol dievca a niekto Ti narve do zadku penis tak by si pochopil o,com tie baby pisu.Fakt to nieje ta najprijemnejsia vec[aspon u vacsiny zien].Ale skus si predstavit,ze si zena a niekto sa snazi vniknut do Tvojho analu.Alebo si tam skus strcit palec a aspon malicko pochopis ten pocit ...

krasavec

vyuprazdnit, umyt, psychicky uvolnit, namazat, poprstovat, nech sa uvolni zvierac, dat kondom koli chorobam a sup ho tam, pomalicky, a potom je to na vas ci to bude fajn alebo nie...
holky maju rozne pocity, vacsinou sa im chce na velkuuu, chalanov to zasa vzrusuje :))