Anal

marryan

ja zasnem kam vsade ste ochotni to "strkat". mam pocit, ze ludia ako vy, keby mali vacsie nosne dierky, tak vymyslia ak nazalny sex hadam... blbost ale, toto vo mne evokujete. suhlasim s niektorymi nazormi nizsie, ze "rit ako rit", cize na toto skutocne muz nepotrebuje zenu. ani zena nemusi byt zenou. toto by sa malo nazyvat nejak inak a nie "sex". vari slovo sex ma vyjadrovat strkanie pohlavneho udu to hocijakeho otvoru?? tak potom kludne aj do zastrcky...
a neviem co moze byt na tom "krasne" (viem, teraz mi poradite aby som to skusila, inak nepochopim, ale nie dakujem, myslim ze dozijem svoj zivot kludne bez tohto poznania), ved ked si normalny clovek- muz uvedomi, ze ho ma narvateho v casi traviaceho ustrojenstva kde prebieha zaverecna faza traviaceho a vylucovacieho procesu, ktora ma vlastnu mikrofloru na to usposobenu (mimochodom, vyplachy mydlom jej iste robia dobre) tak sa musi povracat hnusom.
to je moj nazor, a chvalabohu ho zatial so mnou zdielalo aj 5 mojich partnerov. fantazie v sexe sme mali nadmieru aj bez toho aby mi nieco pchali do creva.

Intruder

Dakujem za nazor vsetkym...a ja s priatelkou sa tiez analnym hram oddavame len ked ona suhlasi...musim ale priznat ze som ju k tymto praktikam doviedol ja...a ked sme to robili 1 x tak prilis za nebola...vsetko casom...

akinom007

aky na to maju nazor zeny? kazda ini!!!
jednej sa ot paci, inej nie.
mne osobne vobec , ja ot partnerovi povolim pre jeho velku radost maximalne 2x do roka:)

Intruder

Ahojte vsetci analnici i antianalnici...laska...aj ta telesna ma vela fantazii...tak preco nie aj anal...vhodny lubrikant a ta moja hovori ...niekedy...lepsie ako nizsie...potom ale hygiena...vyplach analika teplou vodickou rovno zo sprsky...co vy vsetci na to?

zuzuska78

Ahojte,ja osobne ho milujem viac ako normalny sex,najlepsi je ked ma prstuje a ja si este drazdim klitoris. ;) odporucam skusit

dunka

Tak ešte pár mojich skúseností. Už som písala, že som žena v zrelom veku.
Ako napísala algeria, takéto milovanie je len na spestrenie, neviem si prestaviť, že by som to praktizovala bežne. Hlavne žena z času na čas to musí chcieť a vopred sa pripraviť.
Partnera sa na to môžes spýtať vtedy ak je vhodná doba. Napr. po milovani, do uška sa ho spýtaj, či sa už miloval do rituľky, či to chce niekedy skúsiť, či to spolu niekedy neskúsite. Musí to byť partner veľmi jemný, ohľaduplný a podľa mňa sa musíte ľúbiť. Takéto milovanie nejde bez úplnej otvorenosti jeden voči druhému.
Ohľadom kristíru: pri milovaní nebehám do kúpeľne, ale zvyknem byť osprchovaná pred milovaním (samozrejme aj partner). Takže pred sprchou si v kúpelni väčšou striekačkou vstreknem do konečníka teplú mydlovú vodu, medzitým si umyjem zuby, potom idem na WC a nasleduje sprcha. Možno to znie divne. Ale keď by pri milovaní nastalo "chcenie a túžba" minovať sa do riťulky,nemáme prekážky. Ak by procedúra nepredchádzala, takéto milovanie neprichádza do úvahy.