Anal

Dug

lenusienka: asi ste to zle robili, ked ti to je neprijemne tak to proste nerob

hanah: treba sa umyvat...

mimala: hemoroidy vznikaju z niecoho uplne ineho

lenusienka

anal- je to na dlhsie rozpravanie. ked som o tom po prvy krat pocula, zdalo sa mi to nechutne a najmä nehygienicke. neskor mi priatel navrhol, ci by sme to neskusili a ja som suhlasila, velmi to bolelo a to preto, ze to ma splnat iny ucel. ale vyskusala som to aj na druhy krat, ale bolo to to iste, taktiez to bolelo. uz to viackrat neskusim, a nech si to chlapi vyskusaju na sebe a potom uvidia, co vsetko bolestive musia zeny pretrpiet a najmä sa nedajte baby na nic nalakat!!vela stastia

mimala

kazdemu chlapovi odporucam nech si to vyskusa najprv na sebe. ta zadna dierka na to nie je stvorena, musi to mat nejake negativne nasledky, napr hemeroidy alebo co

tina2

kazdy ma na to iny nazor-ja osobne ze hrozneeeee.ale hlavne to neskusajte ked mate problemy so zlatou zilou a pod. vecami....

Dmytro

Moja manzelka o tom nechcela ani len pocut, stale ked som mal zaujem odbila ma podobnymi recami ze je to hnusne a tak... ,ale po nejakej dobe sme to vyskúšali pravdaže opatrne, a na moje veľké prekvapenie a taktiež aj manželkyne to šlo veľmi ľahko. Základom je uvolnenie partnerky. Bolo to pre nás veľmi vzrušivé, naozaj.

ups

Mam taky "maly" problem, milovala som sa analne a priatel mi ho asi "natrhol". nie je to nebezpecne? mam ist k lekarovi? a ku ktoremu? tak to som teda zvedava, ze co mu poviem..