vratit sa k byvalemu alebo..?prosiim poradte:((

Príspevok v téme: vratit sa k byvalemu alebo..?prosiim poradte:((
rrose

ahojte prosim poradte mi:´((zajtra sa mam po 2 mesiacoch stretnut s mojim byvalym.Chodili sme spolu skoro tristvrte roka a bol prvy ktoreho som naozaj milovala.Mam 19 rokov a ako som spominala rozisli sme sa pred 2 mesiacmi.On ma 21.Hned potom ako sme sa rozisli som sa zoznamila s muzom,ktory ma 26,mame normalne plnohodnotny vztah so vsetkym co k tomu patri,ale stale citim ze to nie je ono.Nie je to take ako ked som bola s tym mojim prvym,21 rocnym.Mozno je to tym,ze s tym starsim sme spolu necele 2 mesiace a vsetko potrebuje cas a asi aj nas vztah.Lenze viem,ze ten moj byvaly bude na mna naliehat,pisal mi aj ako mu chybam,bozky dotyky atd...a to boli len sms.Zajtra bude na mna urcite naliehat aby som sa k nemu vratila.A ja neviem co mam robit:((mam sa vratit k byvalemu s ktorym som prezila najkrajsie chvilky zivota alebo mam ostat s mojim terajsim priatelom aj ked citim ze to zatial nie je ono?
:((prosim poradte dakujem velmi pekne

ajajaja

nechaj oboch na pokoji...a snaz sa 'nepritahovat' take typy - obaja su taki isti-ziarlivci.to chces do konca zivota niekomu skladat ucty ,kde si bola,co si robila? a ved mas len 19 rokov, co keby si sa venovala niecomu inemu?

Slawush :(

Ahojte..ja by som potrebovala jednu radu.. pred 6 mesiacmi som sa rozysla s mojim chlapcom.. lenze dovod bol taky ze vraj "Skola" lebo mal zle znamky musel sa ucit no kolko krat sme nemohli byt spolu aj 2 tyzdne aa on vraj videl ze trpim tak sme to ukoncili. :( lenze dneska je to us 6 mesiac co sa doteraz stretavame ako super kamarati piseme si a chodime von lenze tie jeho pohladdy a ked s azdrziava v mojej bliskosti kolko krat ma tak obime ze ma nechce pustit.. proste neviem co mam robit stale ho lubim aj napriek dakej dlhej dobre pretoze si myslim ze je ten pravy!! je iny ako ostatny chalani..viem ze takeho us mat nebudem ale co mam robit ako mu mam dat najavo aby sma sa vratili k sebe pretoze neviem ako to on city so svojej strany a dost ma to trapi us nevladzem bez neho bit.. je to dost tazke.. prosim vas ponmozte mi!..

DESmodka

mozno je to takto lepsie... mozno zajtra stretnes niekoho ineho... nechaj tomu volny priebeh... a hlavne sa netrap... rob nieco co ta bavi napr. strikuj :) a budes mat este aj sal na zimu :D... ale nie.. zamestnaj svoju mysel...

rrose

on ma vzdy velmi oddane lubil a nikdy mi neklamal,mala som v nom velku oporu a to je to,co mi chyba pri tom starsom,ze mu nemozem verit,na jednej strane ma chce a na druhej si udrzuje odstup...ale to je uz jedno,som s tym zmierena ze nebudem ani z jednym,asi to tak ma byt,asi bude pre mna sloboda a samota dobrym liekom alebo aspon prechodnym riesenim ako si oddychnut od chlapov.A dakujem desmodka za tvoje rady a podporu,aspon sa neutapam v depresiach,co by sa za beznych okolnosti urcite dialo.

DESmodka

preco hned myslis na tie najhroznejsie scenare??? co tak trocha optimizmu??? rose si mlada baba, tak preco sa trapis chalanmi.. ja viem ze laska boli ale to patri k tomu.. cez to sa musis len preniest.. ja viem ze sa mi to lahko pise... ja ti drzim palce nech ti to vyjde tak ako si zelas, ale ked sa to nepodari tak nemozes sa kvoli tomu trapit... este zazijes sklamania ale nakoniec pride ten pravy... a inak si myslim ze ked sa ti ozval tak mu na tebe aspon trochu zalezi...

rrose

akurat mi volal ten moj byvaly,ze sa so mnou chce stretnut,ale ze moze az v nedelu a povedal mi ze celu noc o nas rozmyslal a ze sa chce so mnou porozpravat o nas dvoch,tak som sa ho spytala,ci sa mam rovno zabit a ze ci je to nieco zle a povedal ze nie,nic zle to nie je,tak som mu povedala,nech mi dnes vecer posle aspon sms a nech mi v nej naznaci co mi chce povedat:((bojim sa ze ma posle do prdele a ja to nezvladnem:(a
uz vobec nie ked budem v takom psychickom stave ako som:´(citim ze mi nepovie nic dobre.On uz raz mal frajerku s ktorou chodil,potom sa s nou rozisiel a znova sa dali dokopy a lutoval to.To pre mna neznamena nic dobre:((
A pokial sa mi ten terajsi neozve,ja urcite nie,ale je mnou akoby posadnuty..

DESmodka

rrose vidis konecne si si otvorila oci... naco zivit taky vztah kde si len kontrolovana a klamana... to znie akoby som ta nahovarala na nieco zle.. ale to nechcem...

rrose

presne to iste si myslim aj ja,byvaleho nechat tak a terajsieho tiez,lebo mam chlapov uz plne zuby.Klame mi vo viacerych veciach,ale na to vsetko prichadzam az postupne.Napr.aj poobede vcera mi volal na mobil z utajeneho cisla a pytala som sa ho odkial vola a povedal ze z pevnej linky.A z pevnej linky urcite nevolal.Suvislost to ma s tym,ze mi stale niekto vyvolaval na pevnu linku domov tiez z utajeneho cisla.Dvihla som a ozvala sa a zlozil.Ked som tomu terajsiemu o tom povedala,ze mi niekto vyvolava anonymne,tak povedal ze to bude urcite moj sibnuty byvaly,ze mu mam dat jeho cislo a on to s nim vybavi.Som si na 100%ista ze to bol tento terajsi.Je pekne prespekulovany,kontroloval ma ci som doma a ci sa nahodou s niekym nevlacim.A tych klamstiev je o dost viac

DESmodka

rrose mala by si si dat na chvilu pohov od oboch, nech sa ti usporiadaju myslienky... tak to mas komplikovane... a ako ti klame??