vratit sa k byvalemu alebo..?prosiim poradte:((

Príspevok v téme: vratit sa k byvalemu alebo..?prosiim poradte:((
rrose

ahojte prosim poradte mi:´((zajtra sa mam po 2 mesiacoch stretnut s mojim byvalym.Chodili sme spolu skoro tristvrte roka a bol prvy ktoreho som naozaj milovala.Mam 19 rokov a ako som spominala rozisli sme sa pred 2 mesiacmi.On ma 21.Hned potom ako sme sa rozisli som sa zoznamila s muzom,ktory ma 26,mame normalne plnohodnotny vztah so vsetkym co k tomu patri,ale stale citim ze to nie je ono.Nie je to take ako ked som bola s tym mojim prvym,21 rocnym.Mozno je to tym,ze s tym starsim sme spolu necele 2 mesiace a vsetko potrebuje cas a asi aj nas vztah.Lenze viem,ze ten moj byvaly bude na mna naliehat,pisal mi aj ako mu chybam,bozky dotyky atd...a to boli len sms.Zajtra bude na mna urcite naliehat aby som sa k nemu vratila.A ja neviem co mam robit:((mam sa vratit k byvalemu s ktorym som prezila najkrajsie chvilky zivota alebo mam ostat s mojim terajsim priatelom aj ked citim ze to zatial nie je ono?
:((prosim poradte dakujem velmi pekne

Volumka

Nie vždy len láska stačí k šťastiu... Ja som svojho ex ľúbila rozišla sa s ním ani neviem koľko-krát a stále to bolo o tom istom... A teraz? tiež dva mesiace šťastne bez neho a je mi fajn. Nič mi nechýba... aj láska nejako odplávala. Jednoducho ak to raz bolo zlé, lepšie to o moc nebude...

rrose

takze sa nemam k nemu vratit ani kedy skusal neviem co??uch,bude to tazke,ale hadam to nejako zvladnem aj ked neviem ako:(

andy

Samozrejme, na zaciatku vztahu nevidis nic negativne... Ale premyslaj aj nad tym preco si sa s nim vobec rozisla a myslim, ze taky clovek sa len tak zo dna na den nezmeni.
A co sa tyka toho stretnutia... tazko sa ti bude zabudat a "odlubit sa" ked ho budes vidiet.

yuya

Maj v sebe aspon trochu zenskej hrdosti aj ked Ti mozno srdce pukne od bolesti ale nevracaj sa. Ak muz zenu miluje to pocitis inak a mas este dostatok casu v zivote to zistit a prajem Ti to. Ziarlivost nevesti nikdy nic dobre aj kazdy vie byt ziarlivy. Ale chorobne? Tak od toho ruky prec. Laska nie je len o krasnom milovani a uspokojeni. Ale aj o vzajomnej podpore, chapani, pomoci...

rrose

to andy: no on mi hovoril,ze je velmi ziarlivy a aj som s tym do toho vztahu vtedy isla,ale takych tych 6 mesiacov co sme boli spolu bolo uplne ok,nejako som tu ziarlivost velmi nevnimala,asi tym ze som bola velmi zamilovana a vtedy clovek vnima toho druheho ako toho naj naj a nic mu nevadi.No ale asi tie posledne mesiace sa mi otvorili oci.Bojim sa,ze zajtra ked bude na mna vsetko mozne skusat,ze mu neodolam:((

andy

Urcite nie!
Ak si sa s nim raz uz rozisla a myslim ze pravom, tak sa k nemu uz nevracaj. Sama vies, ze neustale kontrolovanie je neznesitelne. Mozno ti teraz chyba, mozno si nacas zabudla na to trapenie co si prezivala, ale myslim, ze on sa nezmeni. Boli ste spolu prilis kratko na to, aby takto ziarlil... Ved to je chore!
Ale to je moj nazor... v kazdom pripade vela stastia.

rrose

rozisli sme sa preto,lebo bol strasne ziarlivy,ja som nevedela o ziadnom jeho kroku ktory spravil,s kym bol cez den atd.a on vedel o mne vsetko,travila som stale vsetok volny cas s nim(pokial som chodila do skoly) a potom ked som nastupila do roboty,tak zacal mat na vsetko narazky,ze tam som dlho,ze sa nesmejem ked som s nim,lebo sa urcite smejem na kolegov,ze kolegovia musia byt urcite super a musia ma volat na kavu,atd.az napokon chcel aby som odisla z prace,lebo sa mu nepacilo aku mam naladu ked sa z prace vratim,dalej mal narazky na to,ze tam so mnou urcite robia prachati chlapi a tento ma auto,a tento ma to atd...

dawn

no to zalezi aj preco ste sa rozisli z byvalim...ale myslim si ze nieje dorbe ked sa vratis k byvalemu...ja som to spravila a doteraz lutujem...uz som sa snim rozisla opet na jar tochto roku a zistila som ze je to tak lepsie...takze tak...naozaj si rozmysli co spravis...ale ja by som sa nevracala