som chora??? hel me pls

Príspevok v téme: som chora??? hel me pls
kolacik

zdrvím všetkých čo sa rozhodli nahliadnuť do tejto temy. Veľmi by som potrebovala poradiť , pretože už neviem čo sa to so mnou deje... Za toto leto som vystriedala už asi sedem diét a žaidnu z nich poriadne nedodržala... najprv som schudla 5kilo , ale všetko som hned´ nabrala späť , potom som streidala už len jednu diétu za druhou, uplne sa mi spomalil metabplizmus , čím dalej tým pomaljšie chudnem a potom sa vždy prejedám ...ale zatial si stále držím moju stabilnú váhu ktorá sa mi vždy vráti späť , mam BMI 20.3 a je to strašne veľa... 2 mesiaca sa snažím neučinne chudnúť a nič z toho... prosim je to nieka nejaka ppp , alebo som skratka neschopna??? poradte prosim

gejsha

c-kicko:vies co je zaujmave,ked som mala tolko rokov co ty,tak som tiez bola vychudnute dievcatko a pritom som jedla normalne a vravela som si to iste co ty.a zrazu ked som pribrala mala aj ako ty vravis ,,cici aj rici",zrazu som sa zlakla a zacalo mi to vadit a chcela som mat zase postavu toho dievcatka,ako kedysi.aj sa mi to podarilo a tam sa zacala niekde moja dlha put s ppp,ktora trva uz roky.roky sa zmietam v anorexii,bulimii a momentalne som sa dostala do faze prejedania a strasne pribrala,viac ako ked som mala,ked som zacinala chudnut....zial...

c-kíčo

kolacik, to je totálne sprostý nápad mať za ciel podváhu a podvýživu,a nechápem čo je na vychudnutých babách také krásne ked im tak závidíš,ja skôr závidím tebe,že nevyzeráš ako z koncentráku a máš aj cici aj rici ako poriadna baba,to je jasné že do konca života nemôžeš ostať ako malé chudunké dievčatko,treba sa zmieriť s dospelou postavou ženy a ísť do predu a nie sa stálé obzerať do zadu a vracať sa do deckého tela a mať bmi 20,3 je úplne super,kebyže ja mám také,tak skáčem od radosti! moje bmi je mizerných 15,8,ale zatial mám iba 15rokov a verím,že ešte narastiem a hlavne priberem a budem riadna žena a nie kostra bez prs a zadku...

kolacik

Meriam 165cm a vzaim 56kg...je to uplne nechutne a mne to vadi neznasam to ked idem , alebo beham a citim ako sa na mne otriasa sadlo , vzdy som bola chuducka a kazdy mi to zavidel , ale zacala som sa prejedat a teraz sa chcem zbavit tej vahy ,... a je nikomu ani moja vaha neprekaza , okrem mna! mala som BMI 17.1 a chcem toto BMI spat

joni_

kolko merias a vazis? co tak sport? a preco sa na to nevykasles? zivot je krasny bez ohladu na to kolko vazis, mam par kamaratiek trochu objemnych (mierne povedane) :) a je s nimi super, vobec to im ani nikomu neprekaza :)