Nadmerné potenie

Tomáš

Dobrý deň,
Chcel by som sa spýtať či je normálne keď sa nadmerne potím pri zvýšenej záťaži až tak že zomna leje ako z krhli???

lucija143

to danielllla: Ahoj, Ja mám 25 a chcela by som sa ťa opýtať či náhodou nemáš číslo na primára ktorý ťa bude operovať, alebo ako si sa tam dostala, a ako ti ten zákrok budú robiť? A ako dlho si čakala na termín. Díky Lucia

Thuglife

Pre boha uz sme to tu pisali asi milionkrat neviete sa pozret jednu-dve stranky dozadu a preciatt si par prispevkov? ta operacia nestoji nic lebo je to choroba a nie chybicka krasy! a tych vysetrenie je viac to ti povie doktor v nemocnici co si mas vsetko vybavit.

Danielllla

dobry den vsetkym prajem.Mam 23 rokov a mam nadmerne potenie dlani(akralna hyperhydroza)rozhodla som sa absolvovat operacny zakroch vo Vysnych Hagoch na ktory som objednana uz 9.juna a prostrednictvom tochto fora by som sa chcela opytat ci niekto z vas co tu pisete alebo kto si to obcas precita uz tejto operacii podstupil.Bola by som velmi rada a hlavne vdacna ak by ste mi sem alebo na moj email napisali vase pocity.dakujem

miluska222

može mi niekto poradiť s tou operaciou. kde ste ju absolvovali. som z okolia kosic. je potrebne aj nejake predoperacne vysetrenie???? a co to stoji? alebo je to bezplatne??? prosim poradne. mam s potenim velmi problem, a chcem to uz definitivne vyriesit. DAKUJEM

senoritta

potenie sa da zastavit kdekolvek na tele, zavisi od toho kde nerv pretnu. popytaj sa na to lekara.. inak nechapem, ze ked sem niekto pise seriozne preco si nevymysli aspon citatelnu prezyvku? fakt niekedy zacinam pochybovat ci to tu niektori ludia myslia vazne.

Thuglife

pdXxJMJdlb: tak s timto ti neviem pomoct najlepsie by bolo sa opytat neakeho odbornika...mne pred operaciou este ponukali hormonalne tabletky,ale ani doktory to neodporucali.je to na vlastne riziko a kedze som este mlady nechcel som sa tym "pokazit" ale je tojedna z alternativ asi.

luci234

Dakujem za odpovede.
Mozem povedat, ze sa to postupne lepsi a potenie je minimalne. Aj ked teda stale vo mne ostava neprijemny pocit a casto sa kontrolujem. Konzultovala som to aj s lekarom, ale nevyjadril sa celkom preco by to mohlo byt. Takze dufam, ze to bude uz len v poriadku.