Hepatitída C

Monika11111

Mam ccko uz 18 rokov mam zdravu dceru a normalny zivot..uz druhy krat idem na liecbu lebo sa mi to vratilo hoc drogy neberiem a niesom v styku s nikym kto ccko ma ..netreba panikarit vse je ok

joro

Skús Thalion v Ba na Tomašikovej Dr. Kadlubiakova je mila, ona lieči Hepatitýdy, sú tam dobrý doktory aj ja tam chodím a som spokojný navštív ich čim skôr, alebo Dr. Oltman na Antolskej tiež v Ba

rebek

Mala by som.dolezitu otazku partner si bola dat.robit vysetrenie z krvi na Hsv virus t.j.herpes prisli mu aj vysledky kde bolo napisane: S najvacsou pravdepodobnostou sa nejedna o herpes simplex. Ci ma pacient letentnu infekciu nedolazem bez vysetrenia IgG urcit (INFEKCIA HCV JE NA CELY ZIVOT) niektore reinfekcie prebiehaju bez IgM, len s vyraznym zvysenim IgG. Preto Vas prosim o Vas nazor na to..pochopili sme z toho ze je negativny na herpes simplex ale co tam je pisane o hepatitide C sme nepochopili....zeby to bolo ze ma partner hepatitidu c? Ale ako mu to mohol urcit ked si dal robit krvne testy na herpes? Nerozumieme tomu. Lekarsa k.tomu vyjadril tak ze pacient nema na 99percent herpes ale co tam potom spomina HCV prosim poradte

marcelino7

tak potom prečo ho ona nema????...cital som že aj sexom ,ale myslel som si že krv na krv...ale to tu opisujete ako nejaky brut tu chorobu...ja mam genotyop 3 a nebojim sa toho.....je to o psichike!!!podla toho sa aj zvlada liečba!!

RNG

Na hepatitidu C zomiera viac ludi na znicenu oecen ako z AIDS. Az 5 krat tolko, podla niektorych lekarskych zdrojov.
Ale nie je to beznadejma choroba, lebo sa da casto vyliecit dlhodobe branym protokolom dr Berksona a roznymi inymi silnymi antiviralnymi doplnkami, najma chaga, chaparal a betulin.

babie leto

Veru Marcelino mas zle informacie, hepat. C sa prenase aj sexualnym stykom, tak ako aj hepatitida B.
Daj si do vyhliadavaca sposoby prenosu.

marcelimo7

lieči sa interferonom...a pokial ide o sex...tak len krv na krv,takže mala sanca že sa prenesie sexom!!!!mal som 4 roky nechraneny sex s priatelkou a nema cecko...!!!!!