POOOMOOOC!

Príspevok v téme: POOOMOOOC!
anabell

nee pomylila som sa mam vysku 167 cm a vazim teraz 54kg ale cem ist zsne na 45 kg

Pridal: anabell

Dnes 00:09
fuu mna asi sibne...ako a zacali tieto spooste prazdniny tak som pribrala zo 48 na 54 a to je moc..ja teraz .necem ani na kupko chidit ani nikde..som zufala..zase idem s tym zacat..je mi to jedno..aj ked to vtdy bolo tazjke-.lebo som uz neco take zazila..vtedy som jedla velmi malicko ale citila som sa lepise..to je janse.aj ked ma trapilo ze nemozem nic jest ale to sa dalo zniest..aspo ssom bola chudaa ne jak teraz...to pri vyske asi 157 mam ttreaz 54 a mala som ete pred dvamoa mesiaca,mi 45kg..no postupne to islo hore..cez den nevem co mam robit tak jem..jebne ma..poradtemi..ja zas idem s tym zacat.hadam o nejake dva tyzdn zas napisem a uz budem pisat ze sa mam sqvele ze sa mi to dari...))) apap

drb0

hmmm?si myslis ze pre chalanou je postava vsetko?? vsetci maju pravdu ze sa pustas s chudnutim do hovadiny..ved mas v pohode vahu

mbjl

Ja viem ake to je byt nervozna z toho ako vyzeras, ale ked si pisala ze nechces chodit na kupko tak chces asi schudnut preto aby si sa nehanbila tam ist a aby si sa pacila inym. Ale to ci sa budes niekomu pacit nezalezi len od hmotnosti, fakt. Aj na prvy pohlad moze clovek, ktory ma aj miernu nadvahu posobit krajsie ako, niekto dokonale chudy ako modelka. Ide o to co z teba vyzaruje, to ludia citia aj ked si to neuvedomuju. Mam spoluziacku ktora je takmer plocha ma fakt cudnu postavu, ksicht ako prasa a aj tak s nou vsetci chalani flirtuju a moze sa roztrhat kolko ich musi odmietat. To preto ze sa nezatazuje takymi vecami ako kilojouly, vaha, miery a podobne. Ani si to neuvedomis a celu ta to pohlti a aj ked budes potom vyzerat dokonale stihlo alebo az vychudnute, nikomu sa uz nebudes pacit, lebo budes bez nalady, smutna, bez priatelov, uz sa nebudes mat komu pacit a nakoniec ti to uz zacne byt jedno. Zostane ti len tazka choroba z ktoreje sa horko tazko vyhrabes (v tom lepsom pripade). A potom v dospelosti ked budes chciet mat deti a zistis ze tvoje telo nie je schopne porodit (alebo vobec pocat) dieta, potom bude neskoro zacat to lutovat. Zvaz ci ti to stoji za tych par killogramov, ktore mozno ani nepotrebujes zhodit.

rockerka25

ale sa ukludni - 167cm a 54kg je úplne normál a ženká váha, nemusíš vôbec chudnúť, keby si schudla na 45 bola by to dosť podáha a už by si bola v anorexii alebo bulímii. a to predsa neceš. len ty nechudni, radšej si udrž váhu normalnou stravou a športovaním. a inak, xhlapom sa nepáčia tie čo im hrkajú kosti ale ženské krivky!!!!

anabell

wies.,..to neni len tak...ale teraz uz bude faj...lebo uz budem mate menej volneho casu tak sa uz nebudem nudit doma

miniiiiiiiie

no vidis a zatial fsetci co su tu ti hovorili ze mas super postavu a chudnut nepotrebujes? tak preco si taka zatata?? skus robit nieco co ta bavi a nerozmyslat stale nad tou blbostou o chudnuti...

ach jaj..

miniiiiiiiie, ten prispevok co som pisala bol pre anabell, na to co mi napisala, ze ju nechapem..s tebou suhlasim :)

miniiiiiiiie

to dufam nebola reakcia na moj prispevok..ten patril anabell..a ty ,,ach jaj": mas pravdu tvoja vaha a vyska su super a to ze pises ze si stastna to svedci o tvojom psychickom zdravi... ale ked niekto napise ze ,,mam nahaku" ci si znicim zivot tak to je ubohe stvorenie podla mojho nazoru...a psychicky chore...

ach jaj..

mozno mas pravdu, nechapem, pretoze mam 158cm, 55kg a som stastna!maj sa aj ty a hlavne vela mudrosti ti zelam..mozno raz na to prides..papa

miniiiiiiiie

tak potom sa tu s tym aspon nechval..nikoho nezaujima ze mas nahaku a znicis si zdravie...naco si pisala pomozte mi ked si chcela len fsetkym oznamit ze si ides znicit zivot?? si uboha dievca moje...a mimochodom..ja mam 169 a vahu 56 a som teda dost chuda, tak akurat nemusim nic zhadzovat ani priberat...ked som mala ja 167 cely cas som vazila 53-55 a bolo super..neviem co vymyslas, aka si hlupa..maj sa pekne