Aloe vera Vs. Akne!

Príspevok v téme: Aloe vera Vs. Akne!
robusqo

Mam za sebou dva mesiace neustaleho pitia caju Aloe Vera. Moja plet bola v hroznom stave, vsade sama vyrazka. Tak som dostal jedno odporucanie na jeho pitie a naozaj funguje. Efekt sa dostavil - plet je uz celkom vporiadku. Viem, ze to je o Aloe vseobecne zname, ale o tento zazitok som sa musel podelit. Som nesmierne stastny! Co si o tom myslite vy?

RNG

Zrejme si tu ludia neuvedomuju, ze kazdy prostriedok, liek aj rada maju urcite percento uspechu ale nikdy nie 100%.
Co jednem,u pomoze, inemu nemusi.
Ale hlavne co sa tyka neskodnych potravinovych doplnkov, oplati sa to vyskusat, lebo ich je hromada a nakoniec si skoro kazdy moze najst take ktore mu pomozu s jeho zdravotnymi problemami.
Acne, ako aj mnohe ine zdravotne problemy sa daju znacne ovplyvnit, ked nie vyriesit aj zmenou stravy a aktivity.

mlmaloe

ahoj raduza, citala som tvoj prispevok a mozno je to v tom, ze si sa dostala k menej kvalitnym vyrobkom a tiez ze kombinujes prlis vela druhov vyrobkov, mozem ti odporucit jednu znamu pani, co mi odporucila aloe (zhodou okolnosti tiez z LR) a ja som s nim bola spokojna...nie ze by som chcela robit reklamu... ak chces tak min napis e-mail, rada ti poslem jej cislo....porozpravas sa s nou ... za to nic nedas a potom uvidis....

raduza

Ahojte,
ja používa Aloe výrobky takmer 5mesiacov a to pre problém s akné. Takmer všetci píšete, ako vám aloe čaj a gél pomohli. Ja bez prestávky nalievam do seba čaj, gél, rôzne vitamíny(mám asi 5balení rôznych tabliet)a žiadne výsledky. Ani trošku sa mi nezlepšila pleť. A stálo ma to už veľa peňazí. Takže ja tomu neverím. Ale niektoré kozmetické prípravky sú fajn.

lucia84

ahoj njurrr
ano po tom co som vyskusala emulziu aj krem som sa po 3 rokoch zaregistrovala aby som to mala lacnejsie. ak chces vediet viac, mam tu mail lebo sa mi nechce to rozoberat pred milion ludmi kt sa chytaju kazdeho slovicka :)

lucia84

ahoj njurrr :)
ja som mala problemy s pletou hormonalneho povodu a pouzivala som pripravky z LR umyvaciu emulziu + krem z aloe s propolisom + gel na pitie. pomohlo to vyriesit dlhorocne trapenie

Ivka 1

Ano je veľmi dobré umývať si tvár gélikom s vykokým obsahom aloe vera a potom natierať buď propolisovým krémom ak je to zapálené a zahnisané alebo krémom z aloe vera.

njurrrr

Noo...presne to si myslim aj ja..:D a ja mam preto akne...lebo ani nezerem blbosti...a podobne...a akne mam...wed som bola aj u koznej, wiem co mam..