slobodna mamicka

naivka

myslim ze ma agina taktne vyzyva k urcitemu odhaleniu o sebe,ak vas to teda zaujima tak k dietatku som prisla nechtiac.nemôzem nikde tvrdit ze to bolo zo znasilnenia,lebo to bolo v mojom byte.pozvala som ho len na rozhovor aby sme sa blizsia spoznali ale on to ponal inak a ja som sa v tom soku nedostatocne branila a ani mi nenapadla myslienka ze ho môzem vyhodit a bola tam aj vyslovene jedna moja chyba ale o tom sa nehodi pisat (urcite to nebola tuzba po sexe).tak sa to stalo,ani sme sa nelubili.a teraz deli nas velka dialka,vela rozdielnosti a z jeho strany nepadol nejaky vysloveny zaujem.takze aj cakam na jeho vyjadrebie aj uvazujem o hladani si ineho.

palomino

naivka, jedna sa predovsetkym o ten vzor, ktore by dieta malo mat. Ja si stokrat za den uvedomujem, ze sa spravam k manzelovi, ako moja mamka, ze sa snazim vytvorit teplo rodinneho krbu, lebo som to cely zivot mala moznost odkukat. Manzel sa zase snazi NEspravat ako jeho otec, je rad so mnou, ale myslim, ze ten zmysel pre humor a pohodu ma ako on...Co z rodiny odkukas, tym si. Detstvo je priprava na dospelost, na svoju vlastbu rodinu. Ked dieta nevidi tu interaktivnost medzi dvomi pohlaviami, ma to tazsie.

agina

Mozno som stara konzerva, ale myslim si, ze pre zdravy vyvoj dietata je dobre, aby vyrastalo v uplnej rodine. Aby malo otca i matku, tak je to zakotvene aj v ustave. Stat tvori rodina.Vacsinou, nehovorim, ze je to pravidlom, ale deti, ktore vyrastaju v neuplnej rodine, casto matkam prerastu cez hlavu a tie si potom nedokazu pomoct.je to velmi smutne, ak vam dieta pride zo skoly a spyta sa vas, preco janko ma ocina a dvoch dedkov a ono nie....no vysvetlujte.Raz sa s tymto problemom budete musiet popasovat a postavit zoci-voci, ked sa vas dieta, alebo uz mladistvy na to opyta.Lebo deti su velmi chapave a citlive na taketo veci.
Samozrejme myslim si, ze slobodna mamicka sa slobodnou mamickou nestava dobrovolne.Poväcsine natrafia na chlapa, ktory ju bije, aj deti, alebo psychicky tyra alebo inak ublizuje, alebo je to darmozrac, ktory sa nechava vydrziavat, alebo neumerne pije.S takym chlapom by nevydrzala ziadna.Alebo chlap odide k inej zene.To podla mna ani chlapi nie su, tomu by som ani ruku nepodala, ktory sa nestara o svoju rodinu a nevytvara harmonicky domov.Mozno sa niektore chytro ponahlaju do vydaja, potom do rodiny a vyhovy deti, niektore nie su na to ani psychicky ani fyzicky pripravene a takuto "zataz" jednoducho neznesu.Neda sa to skatulkovat...
Vsetkym slobodnym mamickam zelam, aby raz nasli toho praveho, aby sa nevzdavali a napriek zlej skusenosti nezatrpkli na opacne pohlavie.

agina

Mozno som stara konzerva, ale myslim si, ze pre zdravy vyvoj dietata je dobre, aby vyrastalo v uplnej rodine. Aby malo otca i matku, tak je to zakotvene aj v ustave. Stat tvori rodina.Vacsinou, nehovorim, ze je to pravidlom, ale deti, ktore vyrastaju v neuplnej rodine, casto matkam prerastu cez hlavu a tie si potom nedokazu pomoct.je to velmi smutne, ak vam dieta pride zo skoly a spyta sa vas, preco janko ma ocina a dvoch dedkov a ono nie....no vysvetlujte.Raz sa s tymto problemom budete musiet popasovat a postavit zoci-voci, ked sa vas dieta, alebo uz mladistvy na to opyta.Lebo deti su velmi chapave a citlive na taketo veci.
Samozrejme myslim si, ze slobodna mamicka sa slobodnou mamickou nestava dobrovolne.Poväcsine natrafia na chlapa, ktory ju bije, aj deti, alebo psychicky tyra alebo inak ublizuje, alebo je to darmozrac, ktory sa nechava vydrziavat, alebo neumerne pije.S takym chlapom by nevydrzala ziadna.Alebo chlap odide k inej zene.To podla mna ani chlapi nie su, tomu by som ani ruku nepodala, ktory sa nestara o svoju rodinu a nevytvara harmonicky domov.Mozno sa niektore chytro ponahlaju do vydaja, potom do rodiny a vyhovy deti, niektore nie su na to ani psychicky ani fyzicky pripravene a takuto "zataz" jednoducho neznesu.Neda sa to skatulkovat...
Vsetkym slobodnym mamickam zelam, aby raz nasli toho praveho, aby sa nevzdavali a napriek zlej skusenosti nezatrpkli na opacne pohlavie.

naivka

janamak to si ma fakt potesila,taku pochvalu som no ani nepamatam kedy dostala,fakt ma to potesilo a aj ty si super ze vies tak pochvalit, pri tebe sa ludia urcite citia doceneni a mozu tak oslobodene,tvorivo a s nadsenim robit dalsie skvele kroky v zivote.

janamak

naivka...to meno asi viem preco aj neviem:)...ci to bolo zrozumitelne???Bolo to viac ako zrozumitelne, vystihla si to krasne...podla toho ako ponimas deti a ich vychovu a lasku...si myslim ze tvoja dcera dostava vsetkeho viac ako mnoho deti z uplnych rodin. ma dievcatko stastie.drzte sa

naivka

blahozelam vsetkym zenam co maju dobrych muzov,isto ich nieje vela.ja by som chcela vediet co ako zena nemozem dat svojej dcerke.co je to ten chlapsky vzor.agina pises pevna ruka,razne slovo ale to si myslim ze mam aj ja ked treba.v com sa teda muz odlisuje od zeny.stale nenachadzam ten rozdiel a teda motivaciu pre hladanie si muza.chcela by som ho najma pre dcerku ak ho fakt potrebuje.mozno jeden dovod by som nasla a sice vzor lasky dvoch ludi z ktorej vznikol zivot a tomuto novemu zivotu sa obaja nezistne davaju.chcela som tym povedat ze dietatko by videlo ze laska sa ma rozdavat a nie si ju len uzivat pre seba.dufam ze to bolo zrozumitelne.

kukina

fuj,ake ste niektore protivne!!!namiesto toho,aby zena zenu podrzala viete len otvarat usta a nic pekne z nich nedostnete!dufam,ze raz pochopite,ze v tazkej chvili clovek potrebuje niekoho blizkeho...drzim palce slob.mamickam...ja nou nie som,ale urcite to nie je lahke a dieta je to najkrajsie co nam zivot moze dat...vela stastia!

efe

Ja som vydatá a mám manžela ktorý mi pomáha. Je aj skvelým otcom pre nášho syna. Tým chcem povedať, že skladám hlbokú poklonu všetkým slobodným maminám, že to všetko zvládajú samé, pretože ja mám niekedy pocit že nestíham a to sme na všetko dvaja. Takže ešte raz slobodné maminy klobúk dole.