slobodna mamicka

jablonkaa

ja len jeden zaujimavy postreh z tejto debaty: wwwww pisala dnes 01:32 ze deti nema a o 14:26 uz ze dieta ma, jedno a to planovane. zvlastne, za 13 hodin naplanovat, pocat, vynosit aj porodit dieta, to je genialne!
alebo, ako hovori prislovie - clovek, ktory hovori vzdy pravdu, si nemusi pamatat co povedal .....

nadja25

ja sice slobodna mamicka nie som a ani zaidnu nepoznam, ale podla mna dietatko dokaze vychovat poriadne aj jeden rodic ak ho velmi lubi.... hovorim tak trochu z vlastnej a tak trochu z manzelovej skusenosti.... on sa sam staral o svojho synceka, ktoreho jeho mamina nechcela... a prikladne sa o neho staral a malinkemu nikdy nic nechybalo.... bol to ukazkovy slobodny tatino a malinky dodnes napr. urcite veci nechce aby robil ktokolvek iny okrem manzela.... napr. minule som ho kupala a on mi povedal, ze to nerobim ako ocinko, ze on mu robi zvieratka z peny a potom sa ohadzuju bublinkami a vraj pri mne sa tam nudi... :) takze si myslim ze osoba co vychovava sama dieta dokaze nahradit aj druheho rodica, pokial da svojmu babatku vsetku lasku a bude sa on prikladne starat.... a nemyslim si ze slobodne maminy by sa mali za nieco hanbit... skor by sme ich mali obdivovat ze sa dokazu same postarat a nie ich hlupo odsudzovat....

jajka

www ja som tiez zodpovedna ale dokazem pochopit aj slabosti inych ludi, a nesudim inych za to ze su omylni, neporiadni ci hlupi. Ludia robia chyby, ja ich robim tiez. A aj keby sa mi nieco podobne nikdy nestalo, tak mam srdce a dokazem sa vcitit do inych ludi. Ak niekto spravi chybu a padne, tak donho este mam kopnut? Nie, pokusim sa mu pomoct, ak o to bude stat.
Odsudzujes ine zeny pre to, ze sa stanu slobodnymi matkami, ze nechcene otehotneju. Iste ze si zato mozu sami. Ale tu sa aj tak neriesi otazka slobodnych matiek, ale ci je otec pre vychovu dietata nepostradatelny.
A este nieco, nikdy nehovorim nikdy, a frazy typu mne sa to nikdy nemoze stat.

wwwww

jajka, ja som brala hak 4 roky a strasne som si na taketo veci davala pozor- ani som tri hodiny po zobrati tabletky nesla na velku, tablrtku som bravala presne o 21:38, to bol moj cas, dodnes si to pamatam:) Antibiotika som musela bral za ten cas raz, to som sa tyzden chranila inak, ved pisem, ze som velmi zodpovedna...A pri sexe som nikdy naochranu "nezabudla", nech by som bola akokolvek nadrzana, keby som vedela, ze nieco nie je ok, tak by som styk nemala...Neviem, ci sa to da pochopit, ale ja som proste taka...Aby muz len tak, s "holym" penisom do mna ejakuloval, to by som nedopustila. Na potrat by som samozrejme nesla, keby sa nieco stalo, ja som totiz spala len so snubencom a teraz s manzelom a potratit jeho dieta by som nesla. Ale to je ine otehotniet s manzelom alebo s jednonocovkou...Takze ja zabijat nic nebudem, ina zena, ked do nej chlap ejakuluje, nech si da Escapelle do troch dni, ale na mna take, ze "nehody" neplatia. Sexujem uz 16 rokov bez nehody a plodna som, takze asi viem, ako to robit:) Dieta mame jedno, planovane.

wwwww

jajka, ja som brala hak 4 roky a strasne som si na taketo vecidavala pozor- ani som tri hodiny po zobrati tabletky nesla na velku, tablrtku som bravala presne o 21:38, to bol moj cas, dodnes si to pamatam:) Antibiotika som musela bral za ten cas raz, to som sa tyzden chranila inak, ved pisem, ze som velmi zodpovedna...A pri sexe som nikdy naochranu "nezabudla", nech by som bola akokolvek nadrzana, keby som vedela, ze nieco nie je ok, tak by som styk nemala...Neviem, ci sa to da pochopit, ale ja som proste taka...Aby muz len tak, s "holym" penisom do mna ejakuloval, to by som nedopustila. Na potrat by som samozrejme nesla, keby sa nieco stalo, ja som totiz spala len so snubencom a teraz s manzelom a potratit jeho dieta by som nesla. Ale to je ine otehotniet s manzelom alebo s jednonocovkou...

agina

qqq asi si zle pochopila temu.Tu nejde o lasku matka-dieta, ale otec-dieta. A takisto neviem, ci je to dobre, ked si napisala, ze ma vsetko, co si len zaziada....

qqq

tazko pisat ci nahradim alebo nie to asi urcite nie ale robim vsetko preto aby som mu to miesto v srdiecku vyplnila a myslim ze sa mi to dari vobec ho nespomina a aj od terajsieho partnera teda uz skoro muza nevyzadujem aby mu ho nahradzal moj syn ma dedka a otca v jednej osobe cela rodina ho zboznuje ma vsetko co si len zaziada aj ja mam malinku neterku a krsniatko v jednej osobe a tiez ju zboznujem ja som tym len to chcela povedat ze je nepekne odsudzovat slobodne matky jak nas tu niekto odsudzuje lebo poniektore milujeme svoje deti viac ako ktorekolvek ine co sa o deti vobec nezaujimaju nie sme o nic horsie ako matky co maju po boku muza a aj ten castokrat za vela nestoji

jajka

www a keby sa ti stala nejaka "nehoda" ze zabudnes vziat tabletku a neuvedomis si to alebo si chora a HAK ti nezaberie ako ma a zabudnes pouzit kondom, jednoducho ze nechcene otehotniet, bola by si schopna ist na potrat? ono je to ine povedat druhemu ze chod, nie je vhodna doba, ale dieta nie je vec, je to sucast teba, tvoje najmilsie, je to v tebe...nehovoriac o rizikach s potratom spojenych. co sa stalo sa uz neostane, ale si ochotna zabit dieta, tvoje vlastne dieta, len preto ze ti práve nevyhovuje?