Antidepresiva

polka

Kačenka máš to trochu pomýlené.Antidepresíva buď užívaš a predpíše Ti ich len odborník,alebo ich neužívaš.Totižto na tento druh liekov sa nabeháva určitý čas,pri ktorom Ti pravidelne sleduju krvné hodnoty,a len ak Ti nevyvolajú žiadne nežiadúce účinky Ti lekár ponechá liečbu,alebo Ti ich zmení.Ale vždy záleži na odborníkovi.

kacenka

Ja mavam dost casto depky, ale len v urcitom obdobi. Dokazem plakat aj koli absurdnej blbosti. Doma ma po ruke antidepresiva, ale vzdy sa prekonam a vykaslem sa na ne, lebo si nechcem na ne navyknut, som predsa este dost mlada. Poviem si ze bude urcite lepsie a ono to tak aj je, aj ked pridu zasa tie horsie chvile. Nebudte slabosi a bojujte sami a nespoliehajte sa na antidepky. Inac k tej cokolade- jej velke mnozstvo praveze depku podporuje...pa

broňa

už som to niekomu písala,kamarátka brala rozne lieky od psychiatra,nepomáhalo(raz bola hore,raz dole)potom čítala o EPE,zložke kt.ovplyv.psychiku a dôležita pri depresiách.obsahuje ju rybí olej.kupila si tabl.z firmy GENERICA 3omega a uživala aj 9 tabl.denne + vit.E.
najlepšie,že som min.týzdeň pocula v TV o tom,že hrozia veľké depr.pretože sa zle stravujeme,jeme veľa tukov ale málo 3 OMEGA!!tak mala pravdu
a ešte, vynikajuca je vraj kniha AKO SA ZBAVIŤ STRESU A DEPRESIE BEZ LIEKOV.

Hela

Ja si tiež myslim,že antidepresiva tie spravne vie len vybrať psychiater je ich viacero druhov a na každeho pôsobia inač a ten alkohol to nieje dobra rada keď´už tak tak horka čokolada.

lenka8

Existuju, napr. deprim. ten som mala ale teraz ho uz nemozem, lebo znizuje ucinnost HAK!!!! A ten alkohol????!!!! Ja som abstinent.

jatyon

take jednoducho neexistuju.
Antidepresiva su vazne lieky, ktore moze predpisat lekar - psychiater.
Vie ich spravne vybrat.
Niektori ludia vsak pouzivaju alkohol