Antidepresiva

LaurinkaB

RNG

Este som nepocula o potravinovych doplnkoch, ktore by bojovali proti depresiam. Viem, ze je to velmi vazne ked uz mas taky chorobny stav, ze myslis na samovrazdu niekolkokrat denne, je treba vyhladat odbornika a nech Ti predpise lieky.

Mozno sa da bojovat proti depresiam aj inak, ale o tom este neviem.

Ako sa daju objednat veci z Tvojej predajne? posielas aj na dobierku? dakujem

RNG

Laurinka, to treba upresnit- ziadne farmaceuticke antidepresiva nedostanes inac len na lekarsky predpis.
Je plno prirodnych latok, potravinovych doplnkov, ktore su na volnom trhu a pracuju proti depresiam.
Tie sa tu znazim uviest.

LaurinkaB

Tiez mam skusenost s Antidepresivami, brala som Remeron, teraz uzivam Esprital, co je to iste v zlozeni. Ziadne antidepresiva nedostanes v lekarni na volny predaj, musi to predpisat prislusny odbornik - psychiater. Problem je, ze nezacnu ucinkovat okamzite, ale priebezne. S Remeronom badat ucinok az po mesiaci uzivania.

RNG

Depresie su obvykle z nizkych haladin serotoninu, na zvysenie prirodzenymi doplnkami potravy som pisal uz do viacerych tem

jaja

KAKI....beriem sulpirid belupo a asentru,vazne sa ti tocila hlava?ja som ho brala predtym dlhodobejsie,potom sa mi postupne vysadzoval a nic mi nebolo,ani do zakladnej davky asentry 1 tbl denne mi nic nebolo,ale ked sa mi aj ta vysadila postupne sa mi vratila depka,no nastastie uz slabsia a tentoraz znova uzivam ad,ale dufam,ze budem vediet aj bez nich existovat casom=0)

mifor

Antidepresíva musí predpísať len lekár, užívať ich na vlastnú päsť je riskantné. Ja užívam antidepresíva nepretržite už pomaly desať rokov. Tolerujem ich veľmi dobre.