Pasta Signal White Now

narana

Bieliace pásiky - -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

Tane

Caute neviem preco sa stazujete na zubnu pastu signal white now keby ste trosku rozmyslali tak si uvedomite ze treba nato cas aby boli biele ja ju pouzivam skoro mesiac kazdy den dvakrat rano a vecer tubu mam skoro prazdnu zuby nemam v poradku ake su ovela bielsie ako predtim odporucam ju pouzivat kto ma zlte zuby od cigi atd uvidite ucinok za par tyznov ne hned treba si poriadne precitat o tej paste kto ma zlte zubi to trva jasne ze dlchsie aby boli biele ta pasta je super moje idi k dobremu Som rad uzvlen kazy mam pokoj odporucam tu pastu

hegi

Vidím že sa veľa ľudí trápi so zubami.
Ja Vám odporúčam novinku na Slovenskom trhu Emmi-dent. Je to ultrazvukové čistenie zubov. Ak by ste mali záujem o bližšie informácie kontaktujte ma prosím. Alebo pozrite sa na moju stránku www.facebook.com

A už takéto problémy nebudete mať.

Lenulienocka

Musím k tomuto reagovať... Za túto pastu som vyhodila krásny 5 € a výsledok? Špinavé uteráky od tej modrej farby a zuby stále rovnakej farby.... Ani o náznak bielšie

blondula

ja pouzivam len dve pasty ! colgate 12-hodinovy,teraz mam aj s bielacim ucinkom a ked mam nejaky maly problem s dasnom,tak parodontax na 3-5dni.ine pasty sa mi neosvecili,dokonca boli aj take,ze sa mi ako keby odlupovala koza v celych ustach :-( nechutne to bolo :-( a po colgate mam dlllho normalny dych,pokym samozrejme nejem nieco "smrdlave" :DDD po inych pastach som uz po par minutach mala "divny" zapach ...

alyson

ja používam tiež bieliacu ráno a normálnu večer....a tento signal sa mi zdal účinnejší ako tie, čo som mala predtým...a tiež som si všimla malý rozdiel už po prvom použití...a to, že bielenie je dočasné je napísané aj na krabičke ;)

barbie9891

ja som si vcera tu pastu kupila a ozaj som videla ucinok aj ked mierny ale bol co by som chcela po jendom umyti ale pomaha

2bodka

..a co takto soda bikarbona? moj byvaly zubar mi ju odporucal ale len raz mesacne.. ze to je setrnejsie nez bielenie. Ale neviem, ci aj to neskodi..?

Theshadows

všetky bieliace zubné paty a bielenie zubov u zubnej lekárky je riadna p*čovina, len si zničíš sklovinu.ako RNG povedal od toho to je .Nikdy som nepouživalal bieliace zubné pasty dalšia p* čovina na trhu.