Kvasinky + laktobacily

zuuzu

no ved ja neviem mne no ja som ich mala minuly mesiac a teraz znova:( boze a vzdy pred menstruaciou:(a ked mi da doktorka na vkladanie tak musim pockat pokial mi prejdu...:(ja neviem co mam robit:(

jana53

Ja som mala kvasinky v čreve a gastroenterológ ma vyliečil Nizoralom + tvrdou dietou (nijaký cukor, ani sladidlo, nič kysnuté, resp. obsahujúce kvasinky). A beriem lactobacily Swiss Formula, dozivotne (?)

kostlivec

no najistejsie je asi ist ku gynde, nie? :) ale inak prejavy: sbvrbenie, zacervenanie, hlavne teda to svrbenie, moze byt neznesitelne :) a potom vytok, taky justy biely. ale gynekolko len predpise nejake tabletky a kremiky, co prd pomozu, alebo pomozu, ale len nacas a nepovedia, ze sa treba zvnutra preliecit. ja som takto behala ku gynde pravidelne kazdy mesiac alebo aj castejsie. az kym mi nedoslo ako na to...

kostlivec

moja oblubena tema :) no laktobacily, teda probiotika nestacia. treba najprv vyhubit mykozu, na to potrebujes ucinne latky ako kaprylova kyselina alebo oreganovy olej, GSE, kokosovy olej, lapacho atd. no a probiotika samozrejme, tie na obnovenie crevnej flory a na vytvorenie ucinnych protilatok. tiez je vhodna dieta - protikvasinkova (ziadne sladke blabla...)