Kvasinky + laktobacily

RNG

Malokto si uvedomuje, kolko je mikrobov v crevach. Je tam az 1 kg na vahu a pokial 90%+ su to probiotika, tak mame pokoj a vysoku imunitu, ktore probiotika zabezpecuju.
Ale ked mame zle travenie, otravy potravinami, pouzivame antibiotika alebo podporujeme vela cukrom vyvoj inych mikrobov, nez probiotik, tak mame znacne problemy so zdravim, celkove.
Probiotika nestaci nasadit parsto miligramov, ale musis ich aj krmit mikrovlakninami, aby sa rozmnozili vyse 1000 krat az do 1 kilogramu a vytlacili ine kultury z criev, najma ked ich oslabis tym ze ich nekrmis cukrami a napravis si traviaci proces(dodatok kyselin a enzymov, ked treba)

wlado

ja som si kupil SWISS Laktobacily probiotika a do dvoch dni mi to uzasne pomohlo...tieto su totiz narozdiel od inych probiotik balene do kapsli, ktore prejdu zaludkom a otvoria sa az v creve, co je dolezite, lebo zaludocne stavy vacsinu bakterii zabiju..Odporucam

nikaa

ja som laktobacily začala brať včera,,,takisto pijem lapacho a občas si dam strúčik cesnaku,,trápi ma "len" výtok,,tak dúfam, že sa ho čoskoro zbavím

zuuzu

bosorkatka:)no mohla by si pozrieť nazov:)bo chcem nieco odskusane:)som si kupila tiez nieco...ale treba to asik uzivat dlhodobo...ale bola by som rada keby si mi to pozrela:)dakujem

bosorkakatka

Ahoj. Ja som mala tak isto takýto problém a nevedela som sa ich veeeľmi dlho zbaviť. Tak som zašla do lekárne a pýtala si nejaké vitamíny alebo niečo na kvasinky "tam dole". Tak mi dali laktobacily (neviem už ako presne to bolo napísané, ale je to v takej umelej nádobke) Je to fakt super, pretože mne to pomohlo po pár dňoch a od vtedy mám pokoj. Ak by si chcela, tak ti môžem ešte pozrieť presný názov :-)