PUPAK NA PUPAKU!!!SOM Z TOHO ZUFALA!!!

blondska

ja tiež používam čaj repík...ale nepijem ho.....len ho uvarím a potom keď vychladne si s ním čistím tvár...a myslím že celkom pomáha :)

romi

Ahojky,aj ja mám taký istý problém ale idem skúsiť repík a naparovanie.Skús zinkovú masť..... Tá ti pomôže.Ale nivea ani clean&clear nie to je iba pre také ktoré majú 1 či 2 vyrážky.Veľa štastie.:)

anony55

inac ale vy co tu pisete o tej antikoncepcii,myslite ze to doktorka predpise aj ked som este nedostala menstruaciu???

lalalalala

inak to ze sa tvori akne je sposobene aj stravou ... ak to prehanas so sladkym..hlavne zo sladkeho sa tvoria vyrazky...mne zakazala doktorka jest sladke.. vies prestala som dozňslova zrat cokolady bo ja sombola na cokolade zavisla..a cistila som si plet kazde rano ,vecer..a normalne ze osm si na tvar uz ani mejkap nedavala.. a minule mi mama doniesla cokoladu a na druhy den som sa nespoznala.a inak popros doktorku nech tina topredpise antikoncepciu...to ti pomoze na 99%

vae

aj ja som to take mala - kozmeticka bola zufala, odporucila na dermatologa, ktory mi nasledne predpisal liek Roaccutane. je to super, pretoze uz po tyzdni bolo o 60 percent vyrazok menej. teraz uz nemam ani jednu vyrazku :D chod za dermatologom, stopercentne, netrap sa a nech sa netrapia ani vsetci ti ktori akne maju. kazdy problem sa da riesit, len netreba vypisovat do takychto trapnych for a IST s tym nieco robit. ziadne masticky ani cajiky pri pokrocilom akne NEPOMOZU. amen

pre veronika

veronika-prirodzenou regeneraciou sa stratia naozaj velmi pomaly.Ja som si ich vysusoval tym ze som si umyval tvar aj 4x denne sirovym mydlom a tym som vsetko vysusil,tym vsetko myslim naozaj vsetko:D vyrazky su prec,len teraz tvar sa mi musi zacat mastit :D aby nebola vysusena...alebo skus si na to davat alpu alebo lesanu,ale to len na vyrazky.

veronika

PROSíM VAS VELMI PEKNE AKO MI ZMIZNU VIRAžKI POUžíVAM TERAZ PLETOVU VODU A NIč A KOKOSOVí KREM PROSíM POMôžTE MI...

havkana

mam tiez problemi s akne , mam 13rokov, ale este som nedostala menstruaciu... mnohi mi hovoria ze ked ju dostanem, tak saa zlepsi...je to pravda???

DrHouse

záleží od toho , kedy fyzicky " dospeješ "
Vtedy by sa ti mali ukludniť hormony , zmenšiť mazové žlazy a tým pádom prestať tvoriť akné. zvyčajne to býva do 20. roku života. ale ak má akné , nečakal by som , kým zmizne " samé od seba " !