podviazanie vajecnikov

Príspevok v téme: podviazanie vajecnikov
vanilka1100

ahojte,mam 38 rokov a beriem lieky na cievy a tiez na posilennie srdcovej chlopne. z tohoto dovodu uz nesmiem uzivat HAK. rozmyslam o podviazani vajecnikov.prosim,ktora ste podstupila takyto zakrok teraz niekedy,podelte sa o skusenosti.zaujima ma,ci je potom menstruacia normalna a tiez ci sa tento zakrok hradi a v akej vyske. dakujem

**ja**

Chcela by som sa spýtať....mám dce deti, obidve cisárskym rezom...a boli to takéto rizikové tak mi navrhli podviazanie vajecnikov....
Ale zacala som mať naznaky tehotenstva...môžem po tomto zákroku otehotniet??

vlastulienka

CHceem sa spytat,mam 3 deti a vsetky som mala cisarskim rezom.teraz som podviazana a rozmyslam nad dalsim dietatom ci by sa dalo odviazat a ci by to nebolo ryziko.dakujem

adina

A co umele oplodnenie?Alebo adopcia?Pokial zena chce dietatko vzdy sa nejaka cesta najde.Drzim palce vsetkym zenam ktore maju taku krasnu tuzbu.

liliano

dakujem vam za vase odpovede urcite mate pravdu lebo naozaj som podpisala papiere ale asi preto lebo mi nezarucuju ze zasa neotehotniem a je to na 99percent stale to neni100percent dakujem vam vsetkim co ste mi odpisali

aknitka

milá liliano ak sa to u teba podarí "opraviť" tak budeš unikátny prípad a určite budeš v televíznych novinách.
sorry ale tak nechápavého človeka som už dávno nestretla.
a nedáva sa náhodou podpisovať aj papier, že si si vedomá že je to nezvratná operácia?

[zruseny17]

aj mne to doktor navrhol s dodatkom ze je to NEZVRATNY zakrok u zeny...naopak u muza sa da urobit vazektomia aj docasne...

datelinka

aluska, nerozculuj sa, neoplati sa ti :-))
ono, jednoduchsim ludom to tak zneje: podviazat, opak je odviazat. ake jednoduche, vsak? :-))
nechajme ju tak, alebo jej niekto napiste, co chce pocut, aby bola spokojna :-)) ja to nebudem. ja klamat neviem :-))