vydrz v posteli-sex

Príspevok v téme: vydrz v posteli-sex
betka

Ahojte. Prosim vas poradte. Moj partner sa mi pri styku rychlo spravi. Vazne je to otazka maximalne 3-4 minut a uz. Uz sme to skusali aj tak ze sme sa milovali potom zasa a tak zas (3x za sebou s malymi prestavkami) a dovolim si povedat ze nic-moc to nepomohlo. stale bol rychlo a ja nic :( Nepytala som sa ho ako to bolo pred tym, s jeho vydrzou pri inych holkach lebo mi je to blbe. ale prvy krat ked sa mu to stalo tak bol z toho taky KO a vyslovil ze: To preto lebo si ma nechala tak dlho cakat. Ze mal strasnu chut uz na mna. ale tak sex sme uz mali x krat a stale to iste. Prosim poradte miii.. ja chcem tiez orgazmik :) Dakujem

Tomi baso

Noja mne tiez trvalo najprv 2 as tri minutki as som sa zamislel nad seba a mojov mancelkov. Tak som skusal stale viac a viac vydrzat. A uz sme spolu 13 rokov a teras vidrzim aj hodinu tak mu povec nech skusa to stale viac vidrzat

Sex Godess

Moj 24 rocny vydrzi ako kedy. Par krat som mu to merala tak, ze SOM pustila hudbu, ani pesnicka neskoncila a uz bol urobeny. Mozno tak 3 minutky, to vacsinou stihnem jeden orgazmus, ak je to 5 minut aj dva a 10 aj tri. Maximalne nam to trvalo 15 minut, to bolo uz ale davno, ale to uz mu vravim nech sa spravi, lebo 3-4 orgazmy mi stacia, viac nepotrebujem. Ked sa chce hrat, tak vydrzi aj 15 minut, ale ked je velmi nadrzany, tak tolko nevydrzi. Tak mozno ti, co dlho nevydrzia, su prilis nadrzani...

massiv

mam 15 rokoua mojim problemom je ze sa rychlo spravim ..... ked som pod vlyvom alkoholu ta jeto pol hodina alebo cela hodina v com je problem prosim potrebujem radu

sin

vek tam podla mna rolu hra. ale nie zasadnu. tvoj pripad roman243 je skor vynimka. Ale...na druhej strane pochybujem, ze by si v tom veku vydrzal 15minut kedy si prvy krat siel so svojou priatelkou ktoru velmi lubis a nie s prostitutkou.

roman243

ze mladeho zajaca... ja som prvy sex zazil s prostitutkou a trvalo to minimalne 15 minut. Mal som 17 rokov a nikdy pred tym som sex nemal. Takze vek az taku rolu nehra

essfkgtl

no ja by som vymenila chlapa taku padavku by som v posteli nexcela to je zbytocne sexovat potom ..zamen ho ked je neschopny ..alebo si najdi starsieho a skusenejsieho a ne niakeho zajaca nechapem vas potom sa tu stazujete