Za kolko umrie spermia?

pepek

A co sa tyka toho kysleho prostredia,tak to je u zenskeho pokolenia.Muzska uretra vytvara idelane podmienky pre prezivanie spermii aj vdaka tzv."kvapockam lasky",ktore su vylucovane prostatou do uretry,aby vytvorili idealnu cestu pre spermie.

pepek

Spermia je schopna prezit v mocovej rure muza po ejakulacii 72 hodin.Samozrejme,ak sa nevyplavi silnym prudom moca.Takze by som to neriskoval a je naivne si mysliet,ze ked sa chlap urobil,ze komplet vsetko je z neho von.Prd barani :-D

amaryllis

ahojte vsetci mam podobny pripad ako andelik s rozdielom, ze chlap sa po vyvrcholeni sa utrel do servitky, pockali sme cca pol hodinu a isli na to znova... aka je sanca otehotniet? naposledy som mala menstruaciu 22 novembra ... viete mi poradit, prosim? dakujem

niekto

nestresuj a urob si test das za to par korun a budes vediet ...

inak spermie v idealnych podmienkach vydrzia aj niekolko dni pokial nezaschne semeno
tu sa to riesilo www.zdravie.sk

dragonka

hmm tak jak ja viem spermia umre za 2 hodiny

ale v kyselom roztoku spermia umiera ovela rychlejsie

niekde som to citala ze aj kleopatra sa mazala citronmi aby neotehotnela a otehotnela len 3x

totiz to spermie nemaju radi kysele prostredie a ten vytok co mas je dost pre nich kyseli a preto vydrzia v nom len 2 hodiny potom s tym vytokom vsetko vyjde na povrch :DD

terisa

pochybujem ja som to tak robila z priatelom viac krat... urobil sa, neumil, a sup ho zas tam... meskala mi mensturacia ale neotehotnela som tak... podla mna sa nemas coho bat:) ale niesom si ista... len taka moja skusenost...