Za kolko umrie spermia?

strčko

Kamo,niektorej babe stačí ak ju tresneš slipami po šuške,inej stači čuchnuť a Ty ideš s uslizeným od semena na to 2x.
Si v tom až po uši,určite sa tam daka spermoška prisuší!
No čo nejakeho prcka ta zemegula navyše uveze! No nie???

Inner

vajicka sa vyplavuju? chlapce, nemas teda vela vedomosti o tom, ako funguje zensky cyklus ani oplodnenie ;-). Rovnako tak isto je jedno, ako hlboko si do nej vosiel, spermie preziju vo vagine aj dva dni. Spermie na vzduchu rychlo umieraju, urcite nebude tehotna... nabuduce si zabezpecte ochranu...

baly6x6y

Inner a ked som sekret poutieral mohli tam este ostat malo ale mohli a mociť som mocil asi 2 krat len sa bojim nebol som hlboko len so žaludom a jej kramy skonili 1 augusta takže ani vajicka by sa nemali vyplavovať

baly6x6y

ahojte može moja priatelka otehotnieť ked sme mali pohlavny styk 5 hodin po mojej masturbacii? do nej som nevpustil nic len sa bojim že na penise ostala nejaka spermia,a nebol som v nej hlboko?

CNN

Dobrý večer chcela by som sa opítať a zároveň uistiť. Mala som análny sex a v tom istom čase som mala aj menštruáciu a mala som v sebe tampon. Priateľ sa mi urobil do zadku. Utekala som na záchod a všetko vytlačila potom sa sa poutierala a nakoniec vybrala tampon a osprchovala. Chcela by som sa opítať ak má žena otehotnieť penis musí byť v nej a vystreknúť sa do nej alebo môže aj tak ak sa čo len veľmi malé množstvo dostalo k pyskom zo spodu. Ďakujem a niesom hlúpa len mám čudný pocit z tohto všetkého.

t333

lila247414,
hahahahaaaa, ja sa asi dostim z teba.
sa pozri na datum posledneho prispevku pod tebou a tiez na datum kedy bola zalozena... to si odkial vyhrabala tuto temu?