Mlieko a mliečne vyrobky na školách

Príspevok v téme: Mlieko a mliečne vyrobky na školách
959

Neviem, aký máte názor na presadzovanie pitia a konzumácie mlieka a mliečnych výrobkov na školách.Akurát teraz som dočitala článok, ktorý sa týkal tejto problematiky a normalne ma zdvíhalo zo stoličky.Riadne som sa rozčulila.Nechápem, ako ešte stále tlačia ľudom do hláv, aké je mlieko zdravé, výživné pre ľudský organizmus, najma pre zdravý vývoj detí.Bože, ešte stále nato neprišli-alebo lepšie povedané, nechcú príť, že je naopak škodlivé? A nechápem najma to, keď sa pod takéto zavádzajuce a nepravdivé članky maju tu drzosť podpisať rady lekárov.Pripadá mi to tak, akoby boli za tekéto bludy platení mliekarenskými spoločnosťami, lebo inak si to neviem vysvetliť.To však myslim ako žart.Som z toho normálne vytočená!!!!

damian

Ja sa teda Barbinka nedivim, ze sa Ti Tvoje mandle nedali vyliecit a musela si ich dat vytrhnut. Jasne sa v tom clanku pise o vplyve mlieka a mliecnych vyrobkov na lymfaticky system a teda na mendle tiez. Hlavne, ze si ma pred casom obvinovala, ze Ti moje rady nepomohli a mandle si si "musela" dat von. Som velmi rad, ze si to tu napisala, ze fandis mlieku aj vyrobkom. Aspon ozem pokojne spat, ze nie koli mne si si musela tie mandle dat vytrhnut, ale koli sebe. Moje MOTTO je, ze nie choroby su nevyliecitelne, ale LUDIA su nevyliecitelni.

barbinka

milá 959, ja som ťa sem neprišla presviedčať. ak nevieš čítať, tak ti napíšem ešte raz. písala som ti, že každý má na to iný názor. a môj je ten, že mliečne výrobky sú super a jem ich každý deň a veľmi ich ľúbim. nikto ti to nekáže piť a jesť.

959

barbinka, ano, máš úplnú pravdu.Presvedčila si ma .Od zajtra aj ja teda praktizujem jedenie a pitie mlieka a mlieč.vyrobkov pre celu rodinu, aby sme sa dožili v zdraví 100 rokov.
OK?Lebo tebe nehodno oponovať, si dosť hašterivý typ človeka viď.podľa tém kam prispievaš.Sorry, nič v zlom.Neuraz sa.

barbinka

959: nič iné mi nepomohlo, keďže som nič iné nebrala. tak ma tu nepresviedčaj o niečom o čom ani netušíš. jedla som len jogurty, tvarohy a mlieko. mňaaaaaaaaaaam. aj teraz jedávam na večere bielkoviny (a väčšinou mliečne výrobky), lebo ich najskôr spáliš a stráviš.

959

Barbinka, tak na ten zrast kostí ti iste nepomohli mliečne vyrobky.Bolo toniečo iné a ty to pripisuješ mlieku.Viem o tom tvojom pripade,nakoľko podobná tema tu už bežala a tam si sa k tomu vyjadrovala.

barbinka

no ja si myslím, že sú zdravé mloiečne výrobky. mne aj veľmi pomohli pri zraste kostí. tak sa toľko nerozčuluj už. však každý má na to iný názor.