vibrator

dominika44

viesco uplne v pohodicke :D z toho balicku to nie je poznat, ten je na fyzicku osobu pisany takze firma tam nie je :)

alenka_radska

Dominika, toto ma tiez zaujimalo, že ako to je s tym objednavanim? tiez si neviem prestavit, ze by som si nieco len tak vyberala v obchode :D

dominika44

ja len objednavam, zo superlove. sk, aj hracky, oblecka, vsetky pomocky...neviem si predstavit ze by som sla niekam do obchodu ci co

lilipo

Priatel mi kupil asi cca pred mesiacom vibrator. V predajni ho skusala a isiel aj my sme ho asi 2 x pouzili ale asi sa pokazil a nevybruje. mam ho ist reklamovat? mam aj pokl.blok. diki

nymfomanka

s manzelom sme si boli vybrat nove hracky minuly vikend osobne...vidiet material a 100% velkost je predsa lepsie ako potom lutovat...inak predavac bol super, vobec neotravoval a na konci sa ponukol, ci chceme, aby vlozil baterky a pred nami vyskusal co malo vibrovat, ci vsetko funguje...samoska ze sme chceli, potom nam vsetko zabalil do nenapadnej papierovej tasky - darcekove balenie, a hracky pekne skryte v papieri...
vyborna kupa - 100% spokojnost...navyse vibrator sa aj manzelovi paci,lebo aj jeho vibracie viac rajcuju..:-))))

včielka maja

inak čochvila ma moja kamoška meniny a ako darček si želala vibrator, tak jej nejaky behnem kupiť do sexshopu :-)

Xena

mne vibrator kupil kamoš k meninam ,len mi dal na vyber podla parametrov, ja som si povedala aky chcem a taky som aj dostala:-))