Preco mi meska menštruacia

karkulkaa

čo sú to 7 dní meškania oproti 20 dňom...meškať ti môžu z hocijakej príčiny....môžeš byť prechladnutá, stres, niekedy antibiotiká a niekedy nie je žiadna príčina...len sa jej jednoducho "nechce prísť" :) ona dôjde,ak nie tak na gyndu na vyvolavačku

jajkafr

wweva
niekedy menštruácia mešká na cyklus ženy vplýva mnoho faktorov takže to nemusí byť práve tehotenstvo ale keď máš pochypnosti zájdi za lekárkou tá ti dá najlepšiu odpoveď

wweva

ahojte mala som s priatelom nechraneny pohlavny styk ale neurobyl sa domna tak som si po piatich dnoch urobyla tehotensky test a vysiel negatyvne no a kramy mi meskaju uz 4 dni a tak som si ho spravila este raz a zase negatyvne asi nesom tehotna ze?? ale aj ta sa bojim poradte mi prosim,dakujem

ojka

natusik, v niektorých prípadoch sa vyvolavačka "ozve" niekedy až okolo 10.-14. dna, skus byt ešte chvilku trpezlivá (:

natusik

mam velky problem uz vyse tyzdna mi meska menstruacia...robilasom si test a vysiel negativne.bola som u doktorky a ta mi pichla vyvolavacku...ale este stale sa mi nespustili...vyskusala som aj horuci kupel a cervené vino a nic...velmi sa bojim ze som tehotna

prowess

Ahojte....potrebovala yb som poradiť,mám 17 rokov,u gynekológa som bola prvýkrát v júli tohto roku....to som mala týždeň po skončení menštruácie....(dostala som 30.).Určitú dobu sledujem,že mi meškajú,no napriek tomu už dva mesiace mávam,pred krámami ma bolia vaječníky,teraz síce mennej,no aj tak mi zase meškajú:( necítim,žiaden náznak toho,že by som ich dostaala...som ešte panna.Ešte jedna otázka,sex na sucho-nejaké obavy? poraďte prosím...btw vyhodenie horúčky na pere môže oneskoriť menštruáciu?

atam

preco nechraneny sex v dnesnej dobe maajkq,vari chcete babo???ak nie,tak nerozumiem...este pockajte chvilu skuste test,ktory to potvrdi alebo vyluci,su takmer SPOLAHLIVE,drzte sa....

maajkq

ahojte mal som s priatelkou nechraneni sex 2 dni pred tym ako mala dostat menstruaciu a teraz jej 4 den meska cim to moze byt zapricinene??mohlo sa jej to tym pohlavnym stykom posunut??ale wrawi ze je aj prechladnuta a teraz ma akademicky tyzden takze sa az privela stresuje hm cim to bude dakujem