stale mam chut na jedlo!!:-((

Príspevok v téme: stale mam chut na jedlo!!:-((
nechutaska

Stale mam chut na jedlo, posledne tyzdne stale len jem a jem a jem akoze sorry, ale vsak som uz bola tlsta a teraz budem este viac.. hovorim si, ze to neva ze nemam sgtresovat, ale tak ako nemam, ked denne zozerem dva litre zmrzliny, cokoladu kopu keksov slaninu chleby jedlo normalne a este neviem ake sladkosti?:-((( ja neviem co to so mnou posledne dni je:-((( asi dva tri tyzdne:-(((

nechutacka ci ako to bolo

kamoska to len niekedy tak makam:-)) ale tak denne cca 2-4 hodky:D a niekedy mavam take dni ze stale jem a inokedy skoro nic.. napr vcera som mala len banan a vecer zemiaky so syrom a salatom... no a dnes tiez na ranajky marhule, musli tycinku a na obed a olovrant zemiaky s takou natierkou ci cim a teraz idem na zmrzku.. cize asi pohoda nie? ja neviem

ssja

Ahoj! sorry, ale skús sa dať vyšetriť (nie v zlom), môže to byť aj niečo horšie ako žravosť! napr. nejaký nádor, ktorý potrebuje na rast živiny...

nechutaska

jem vela ovocia zeleniny
sportujem skoro kazdy den, niekedy aj 8-10hodin denne
proste som mala takych par dni a ma to sralo:D
dakujem za rady:-)

kamoska

nechutaska - mozno prve dni to s tebou nic neurobi, ale telo bude mat vitaminy a nebude ti "vyrabat" az taku chut na sladke....vyskusaj a potom sa pozoruj a potom to hodnot. Telo je jedna velka chemicka tovaren a nikdy nevies, aky proces tam prebieha a ako to ovplyvni tvoje spravanie. Proste zacni jedavat inak a potom uvidis.....pokial nic nezmenis, budes v bludnom kruhu sladkosti a inzulinu a budes stale tucnejsia a tucnejsia....alke je to tvoja volba...najjednoduchcsie je vyplakavat......hawk

rockerka

tak si nájdi inú zábavku - športuj, čítaj, prechádzaj sa, nakupuj!_!!!!! a ked chces jesť tak ovocie, zeleninu, cereálie.

kamoska

nechutaska - mozno prve dni to s tebou nic neurobi, ale telo bude mat vitaminy a nebude ti "vyrabat" az taku chut na sladke....vyskusaj a potom sa pozoruj a potom to hodnot. Telo je jedna velka chemicka tovaren a nikdy nevies, aky proces tam prebieha a ako to ovplyvni tvoje spravanie. Proste zacni jedavat inak a potom uvidis.....pokial nic nezmenis, budes v bludnom kruhu sladkosti a inzulinu a budes stale tucnejsia a tucnejsia....alke je to tvoja volba...najjednoduchcsie je vyplakavat......hawk

sisina

Presne tak, ako hovori kamoska, chybaju ti vitaminy a mineraly, ktore v sladkostiach nie su, preto telo si pyta. Tym ze nespravnou stravou to nadalej nedodavas telu, ono si ziada este viac. Radim ti, pi viac tekutin, vodu s citronom, cistu, mineralku, ci nesladene bylinkove caje,maj stale plny zaludok, nalievaj sa hoc aj nasilu pomedzi normalne jedla a ta pazravost za prejde.A snaz sa vylucit sladkosti, max.1 kusok denne, horalku a pod.,alebo jedz ovocie, to je sladke tiez.
Mam to odskusane na sebe. Ja som mala ten problem celu zimu, pribrala som 6 kg a uz su prec:)