co bude nasledovat???

Príspevok v téme: co bude nasledovat???
tuctova

asi sa bude dost vela ludi rozculovat ze zakladam novu temu hoci tu podobnych je uz neurekom ale predsa to risknem...(a vopred sa ospravedlnujem tym ktorym tymto mozno mierne dvihnem tlak)
moj problem je tuctovy tak ako straaaaaasne vela dievcat v dnesnej dobre trpim poruchou prijmu potravy uz je to nejakych pat rokov takze clovek by povedal ze po tolkych rokoch ho uz nic nemoze prekvapit ale predsa presla som roznymi etapami neskor pri citani pribehov inych anorekticiek som sa dozvedela ze prezivali vo vacsine nieco velmi podobne preto sa pytam viete mi niekto poradit co bude nasledovat dalej? asi 4 roky som bola "poctivou" anorektickou to znamena ze som si udrziavala vahu na minime poctivo som podvadzala v jedeni lenze v poslednych rokoch sa mi moja anorexia vymkla z ruk a zacala sa podobat skor na zachvatovite prejedanie nechcem sa velmi rozpisovat lebo na tuto temu ste si toho dozaista uz museli vela vytrpiet pri citani... a plne s vami sucitim ...
pri chatovani som zistila ze takyto priebeh anorexie nie je ojedinely len u mna a ze straaaaasne vela dievcat ma take skusenosti a ja sa bojim co pride teraz odkedy som sa zacala prejedat pribrala som 10 kil mam 60kg lenze prislo leto ja som sa zatvorila doma a mam strasne depky opat som zacala hladovat niekedy cele dni nejem a potom ked do niecoho zahryznem neviem prestat a ja sa pytam sama seba co bude dalej? zvladnem tento chory boj a schudnem alebo som naveky uviazla v inom bludnom kruhu a budem sa striedavo prejedat a hladovat az kym ma to uplne neznici

omega

ja sa tak celkom nevyhybam jedlu priznam sa teraz som mala 3 dni co som v kuse jedla ale ani raz som nevracala..mam pocit ze este raz sa to stane uz to dam von este nevjem ci budem mat tu odvahu ale uz ma stvu tie zachvaty prejedania ktore mam v podlednom case...zase chcem nasadit 13 dnovu mliecnu dietu ale ked ju zase nezvladnem uz nevjem co zrobim..dufam ze sa mi to podari uz cem konecne schudnut..uz cem schudnut:(

wazalka

Pises, ze sa vyhybas jedlu a bojis sa jest a chces schudnut. Mas takmer naisto PPP, mozno zatial nie uplnu anorexiu. Na tvoju vahu a vysku takmer naisto nie si tucna. Skus sa zamysliet, preco chces chudnut. Kvoli chalanom? Rodicom? alebo pre svoj dobry pocit? Ked sa dostanes na 50 kg neprestanes, lebo to nepojde. Budes chciet viac. Stopni chudnutie, lebo inak bude z teba len bleda osumela mrtva troska....

omega

hm baby ja potrebujem vediet ci mi nieco je.mam vysku 170cm a vahu 57kg ale stale mam pocit ze som tucna ze mam tucne stehna zadok.vlasne ono to tak naozaj je.stale myslim na jedlo nemam anorexiu este ani raz som nevracala nemam bulimiu.no stale rozmyslam nad jedlom vzdycky ked ideme s kamoskami von myslim nato ..co ked ma zoberu na pizzu a ja neodolam co ked otvori niektora cokoladu ? aj ked som doma snazim sa spat ist so psom stale nieco robit aby som nemusela jesr,resp.mysliet na jedlo nic ma nebavi nic sa mi nechce robit stale len kontrolujem jedalnicek boze uz mi z toho hrabe !!!!!! co sa so mnou deje?? ale cem schudnut..aspon na tych 50

tfuj

mala by si začať chudnúť ZDRAVO NIE HLADOVANIIM!!!to ťa dovede len k prejedaniu a jojoefektu,začni sa zdravo stravovať a cvičiť a namiesto anorexie zvol zdravý životný štýl-budeš chudnúť síce oooooooovela pomalšie,ale výsledok stojí za to,uvidíš,držím ti palce:-)
ps.ak máš odvahu,mala by si sa poradiť s odborníkom na výživu:-)mne to pomohlo...