krem proti akne-bioderma,vichy...

Príspevok v téme: krem proti akne-bioderma,vichy...
alyssa2

poradte mi ktory krem na akne je dobry BIODERMA sebium AKN, VICHY normaderm soin hydratant, EUCERIN lahky hydratacny krem.... nechcem vyhodit zbytocne peniaze za tie kremy (pretoze nie su najlacnejsie) tak mi prosim napiste ake mate s nimi skusenosti vy....skusala som uz rozne tie garnier,clean and clear,nivea ale to mi nepomohlo...tak chcem skusit tie drahsie(dufam ze ked nejaky kupim tak uvidim aj vysledok) ... a poradte mi nejake vitaminy ktore zlepsuju stav pleti velmi pekne dakujem.

tinnka

vichy vyzera byt fajn veľa ľudom pomohol ale je dosť takych ktorim narobil len šarapatu a medzi nimi som aj ja vyhadzala som sa z toho kremu..

katy 77

Tiez som mala problem s akne podkoznym asi od 30tky, skusila som aj Vichy na radu kamaratky, bohuzial nebolo dobre, momentalne pouzivam Mary Kay a je uzasna, akne zmyzlo . Po tejto osobnej skusenosti nedam na nu dopustit, plet
sa mi velmi zlepsila a vyhladila. Ak mate niekto zaujem o blizsie info, poslite mi mail.

miroslava63

Zdravím! Som zaregistrovaná ako "miroslavaa" a prisipievam do témy Ha ja už nemam akne!!! Tam si pozrite moje príspevky,ak chcete, mne osobne pomáha gél BIODERMA SÉBIUM MOUSSANT a plánujem si k tomu kúpiť aj ten krém BIODERMA AKN a kamarátke zas pomohol VICHY NORMADERM.Ale počuť aj o pozitívnych reakciách na kozmetiku EUCERIN:))Ja kupujem už len BIODERMU,aj ked stojí viac, opaltí sa to:))

laborcatko

no nie som odborníčka ta všetku tú kozmetiku, ani ju nemám vyskúšanú v takom množstve ako všetky, ale jedno viem, je to individuálne, tebe vichy pomôže mne nie, ďalej záleží na zdravom chrupe, žalúdok, či máš v rovnováhe hormóny, vplýva i potrava, nadmerné množstvo tukov, spomínaná čokoláda, oriešky, hovorím je to individuálne... a je toho veľa.... mne trošku pomohla malá tubička od dermatologičky duac gél, okolo troch stoviek stojí, ale pozor treba si oddeliť uterák, pretože má tendenciu pri zmývaní zafarbiť všetko do biela, naniesť pred spaním v malom množstve na postihnuté miesta, počkať pár min. kým to zaschne (posteľné povlečenie nefarbí) a ráno poriadne umyť :) je silný a účinný, ale pri menš. návaloch a pri jedle, sa stáva, že sa vrátia... no nie vždy, ale je to skoro nebadateľné...