krem proti akne-bioderma,vichy...

Príspevok v téme: krem proti akne-bioderma,vichy...
alyssa2

poradte mi ktory krem na akne je dobry BIODERMA sebium AKN, VICHY normaderm soin hydratant, EUCERIN lahky hydratacny krem.... nechcem vyhodit zbytocne peniaze za tie kremy (pretoze nie su najlacnejsie) tak mi prosim napiste ake mate s nimi skusenosti vy....skusala som uz rozne tie garnier,clean and clear,nivea ale to mi nepomohlo...tak chcem skusit tie drahsie(dufam ze ked nejaky kupim tak uvidim aj vysledok) ... a poradte mi nejake vitaminy ktore zlepsuju stav pleti velmi pekne dakujem.

kikus678

ja som vyskusala aj Biodermu, Vichy aj Eucerin na akne vulgaris. Vobec mi nic nepomohlo, iba prevetralo moju penazenku. Dermatologicka mi odporucila vyhladat iba certifikovanu prirodnu kozmetiku, pretoze tie nemaju konzervacne latky, PEG, silikony, parabeny, a neviem este ake umeliny aby som z nich nechytila alergiu a vacsi zapal. Nasla som jednu znacku a ich seriu dermakozmetiky Dado sens pur derm, pouzivam to uz rok stale komplet seriu a akne mi vymizlo uplne, teraz mam uz iba taku krupicku, ale tiez sa mi redukuje... to je moja skusenost...

leilushka

Ja kombinujem cistiacu plet.vodu H2O Bioderma Sebium s plet.kremom Yves Rochcer Sebo specific urceny na zmiesanu a mastnu plet. Nemozem vynachvalit!!! Plet mam krasnu. Zo zacitku som sa viac vyhadzala no potom sa mi plet krasne vycitila. Asi sa vsetko zle potrebovalo dostat von a teraz nemam problem :)

jednoznacne!

VICHY normaderm soin hydratant !!!!
JEDNOZNAČNE BABY FAKT VEĽMI VEĽMI ODPORÚČAM!!!!!!!!!!!!

naj naj nedám dopustiť :))

nicinka

JA SOM zacala tiez pouzivat bioderma sebium ale strasne som sa vyhadzala :D ale to asi treba aby sa mi najskor tie podkozne vyrazky vyhodili a potom to snad bude ok :D

siisa 25

skusla som piling,ale ziaden zazrak na flacky po akne a pigmentove skvrny sa nekonal,len ta penazenka bola lahsia a laser som tiez uz skusila

zuziiicka

no ja by som uz potrebovala nejaku zachranu... skusala som uz vsetky mozne gely, masticky a tak, na chvilu mi pomohol duac, pri dalsom baleni som nan uz ale mala nejaku alergicku reakciu. ostatne masti od doktorky mi nezabrali vobec. mesiac som do seba pchala antibiotika, vtedy to bolo o trochu lepsie a potom zas po starom. vyrazky teraz nie su az take strasne, ale zostavaju mi vsade cervene fliacky a kedze pokozka uz za tie roky dostala riadne zabrat, trva aj dva - tri mesiace, kym cerveny flak zmizne. o malych jazvickach ani nehovorim. na tie mi nepomohol ani laser (zato penazenka bola podstatne lahsia :)) netusite, co by ma mohlo zbavit "dokazov"? :D skusali ste chemicky peeling? alebo mikrodermabraziu? lebo na mna su uz vichy, biederma a spol. prikratke...

siisa 25

cappy a zhorsila sa Ti tvar po skinorene,lebo ja ho mam ale je tam ze na zaciatku zhorsenie a tak sa bojim ho pouzivat,no neviem preco mne ta bioderma nepomohla ta miceralna voda,ale zas lepsie ako avene

cappy

mne zase od biodermy vsetko krasne zmizlo..a to mi stacila len ta caistaica voda H2O ...a rano trochu hyrdatovat plet aqualiou thermal...lebo mne sa tvar opat vyhadzala, kvoli tomu skinorenu a isotrexinu, lebo som mala uplne presusenu tvar a bolo to horsie este...ale inak na zaciatku fakt pomohli...len to netreba prilis dlho pouzivat..ale tak namiesto vody sa umyvat repikovym cajom..dobra prevencia prd vznikom akne,ked vznikne...ale tie gely zacnu ucikovat asi tak po 3 tyzdnoch..a zo azciatku sa ti tvar este zhrosi viac

siisa 25

bioderma micelarna voda nic moc,avene cleanance dvojzlozkova este horsia,podla mna najlepsie effaclar od la roche pletova voda,vichy to uz vobec nie,make up dermablend vichy je ale super,max faktor lasting performance je hrozny,lepsi je colour adapt,loreal true match mi zanechaval take flacky na tvari,zle sa rozotieral,la roche make up je tiez dobry,celkovo sa mi zda najlepsie la roche posay,avene sa mi moc veru neosvedcilo ani ta zeleno-hneda ceruzka,teraz idem skusit na akne to koloidne striebro tak uvidim

sjusju

zuzu001 ten isotrexin gel mi rpedpisala včera kožna...mala som už skinoren,zineryt,aknemycin a plno veci,ktorých už ani nazvy neviem..po akom čase ti začal isotrexin pomahať?