krem proti akne-bioderma,vichy...

Príspevok v téme: krem proti akne-bioderma,vichy...
alyssa2

poradte mi ktory krem na akne je dobry BIODERMA sebium AKN, VICHY normaderm soin hydratant, EUCERIN lahky hydratacny krem.... nechcem vyhodit zbytocne peniaze za tie kremy (pretoze nie su najlacnejsie) tak mi prosim napiste ake mate s nimi skusenosti vy....skusala som uz rozne tie garnier,clean and clear,nivea ale to mi nepomohlo...tak chcem skusit tie drahsie(dufam ze ked nejaky kupim tak uvidim aj vysledok) ... a poradte mi nejake vitaminy ktore zlepsuju stav pleti velmi pekne dakujem.

zuzu001

ahoj, na tazke akne jednoznacne ku koznemu, pytaj si tabletky aknenormin, zbavia ta toho. po douzivani pouzivat na plet isotrexin gel a skinoren krem - u mna zafungovalo stopercentne, mala som velke problemy a dnes mam plet ako lusk, akurat si treba davat pozor a neist na slnko kym uzivas tabletky a ked mas natrete tie veci, lebo hrozia skarede pigmentove skvrny, ktorych sa nezbavis

Mimii

Ahojte, tiez mam podobny problem. Nemam velmi take ze velke vyrazky ale sem-tam sa objavia... ale mam dost mastnu plet a neviem ako sa toho natrvalo zbavit :( Skusala som uz kadiake cistiace vody a gely... Celkom v pohode bol gel Eucerin aj ked vysledok bol len na par hodin mozno... potom aj tak po case som sa strasne leskla a nebola pekna :( Asi 3x do tyzdna si robievam aj peeling na plet a potom ju mam taku jemnu a cistu :) takze to odporucam... a idem vyskusat aj bahno z mrtveho mora... vraj by to malo dobre vyliecit akne :)

margit61

baby inak neviete mi poradit nejaky dobry make-up na mastnu plet?
pocula som chvali na vichy - dermablend,normateint, manhattan - powder mat make up,clearface, loreal - true match, max factor - lasting performace..
ale vobec sa neviem rozhodnut..

smajlinka9

ahoj,mne vichy nepomohlo skôr naopak - mám čistiaci gél normaderm a ten chronoaktívny krém.. po troch týždňoch som mala oveľa horšiu pleť. Biodermu na mastnú pleť (micelárnu vodu) som skúšala a tiež na nič. Ale mojej kamoške micelárna na citlivú pleť (Bioderma) pomáha už roky a ani make-up nemusí používať. Mne pomáha RSB vodička z lekárne - naozaj vysušuje a dôležitá je strava, čo spapáš sa ti ukáže na pleti..:)

margit61

Na stopy po akne je dobry vraj krem od AVENE - Cleanance K..
Obsahuje AHA a BHA hydrokyseliny ktore vyhladzuju povrch pleti okrem toho posobia proti nadmernemu tvorbu kozneho mazu a zmatnuju plet :) Navyse nedrazdi to plet lebo obsahuje 50% termalnej vody Avene :)
Ale mna trapi jedna vecicka..po akne mi zostalo take mierne zacervenanie v okoli nosa..neviete pls poradit aky krem by bol na to dobry?? :(

margit61

Bioderma je dobra znacka..takisto aj Eucerin..
To zalezi na tom ake akne mas..ja som mala uplne take zapalene vyrazky a len samotna vodicka mi na to nepomohla..musela som brat aj antibiotika a popri tom som pouzivala aj krem od Biodermy - sebium AKN..
Ale ak nemas akne tazkej formy tak by ti mala pomoct ta pletova voda od Biodermy a aj ten krem je velmi dobry :)
Takze ja mozem len odporucit :)

cappy

ja mam momentalne nejaku namiesanu vodu, na citronovej baze...a skinoren tiez vybieluje, tvrdila kozna..akne nemam,len tie flaky..ale uz aj tie miznu...plus ja chodim este na laser, ktory ma kozna v ambulnacii...a pomaha to rapidne rychlo...