Ubíja ma priateľkyná anorexia

Príspevok v téme: Ubíja ma priateľkyná anorexia
peter2209

Už naozaj neviem ako ďalej. Pred rokom som tomu dajako nevenoval pozornosť a to bola moja najväčšia chyba.Dnes je na tom tak,že zťažka do nej dostanem po veľkom prehováraní a prosení pol nektarinky alebo jabĺčka a to si pred tým vypočujem aká je tučna a aký má veľký zadok a stehná. Samozrejme je stále unavená slabá už len odpadnúť a odpadnúť.O zlých výsledkoch krvy nevravím. Ale o lekárovi ani počuť!! Keď som si čítal iné témy,bol by som šťastný keby za deň zjedla to čo píšu iné dievčatá. Aj keď ona je dospelá žena a mohla by mať rozum!!!!!!! Aj jej synovia jej dohovárajú.Všetko je zbytočné!!!
SKÚSTE MI PROSÍM PORADIŤ AKO MÁM "BOJOVAŤ" S TÝMTO PROBLÉMOM. ĎAKUJEM

moka

som tiez ex - anorekticka.. musis zistit cim to u nej bolo podmienene ? preco nema rada seba a svoje telo, ci si k tomu nejak neprispel.. a dat jej pocitit vsetko to co tu pisu baby.. ozvi sa sem ako pokracujete

karotka

ja to poznam z oboch stran...som \"abstinujuca anorekticka\" a mam kamaratku ktora mi umiera pred ocami...
povedz jej o tom ako ta to nici....u mna vela spravilo to ze som videla ako sa nasi trapia...a citim za to strasne vycitky....milionkrat som mala rozne nutkania ale ked som si na nich spomenula presli aj ked tazko... a daj jej najavo ako sa ti paci ked je zenou so vsetkym....mne pomohlo ked mi vraveli ze vyzeram zdravo, zensky, nadherne prekrasne...ked som kusok pribrala a mala som z toho vycitky, prave vtedy mi povedali milion komplimentov ze som si povedala...aha, teraz ked som pribrala..na tom daco bude a uz som sa nedesila az tak svojej vahy a postupne som sa s nou zmierila....pockaj si kusok ked si nahodou vsimnes ze pribrala kusocek (neboj ona o tom vediet bude pripadne to spomenie...ale nie hned vtedy...jej povedz aka je prekrasna, ze milujes jej (a co ja viem vymenuj nejake casti tela...ale aj tvare=) aby nemala pocit ze sa zameriavas iba na jej telo ...a mozno (asi) bude hned protestovat a bude podrazdena....ale to sa jej chtiac nechtiac v hlavke ulozi a cim viac tieto Tvoje \"utoky na anorexiu\" budu castejsie, tym viac jej to mozno nahovoris ..ja som takto z totalnej chudosti dosla tam, ze teraz normalne som ochotna pribrat aby som mala zensku postavu...
=)
a zacala som normalne prijimat potravu (este nie seba) ked som sa ucila na matury....nedalo sa bez toho vydrzat...tak ked s nou budes podnikat nieco dobrodruzne, vycerpavajuce tak mozno daco aj zje....a pochval ju za kazde zvladnute jedlicko....sloboda je ked sa moze napapat bez vycitiek a nie \"slobodne behat lahucka bez jedla\" ale ovladana anorexiou....
velmi Ti drzim palce, drz sa;)

rockerka

musíš jej stále hovoriť ako ju máš rád. u musíš si uvedomiť že anorexia je hrozná choroba. ona sa vidí totiž inakšie ako ju vidia ostatný. odporúčam ukáž jej videá na youtube o anorexii - sú hrozné a možno sa jej to znechutí. Stále jej hovor aká je chudá a že jesť je normálne. skús jej ešte raz navrhnúť psychologa. prajem pevné nervy a veľa šťasia..

yuylik

ja by som navrhovala este skusit jej dohovorit, a ak to nepomoze, tak na nete si najst informacie, ako moze dopadnut, ak bude takto pokracovat, vytlacit to a rozvesat to po dome(byte)..snad ked bude vidiet, co ju caka, dojde jej to aj samej.mozno to pomoze