kam na školu?

renela

Bolo tam vela prava v kazdom rocniku rodinne, obcianske, spravne, zakonnik prace,atd... Ja sa priznam ze som si vybrala tento obor kvoli nenarocnemu a studiu a v tom case pred osmimi rokmi to bola novinka. Dnes bohuzial tazko hladam uplatnenie s tymto vzdelanim a tak som si otvorila salon krasy v Ba:-))

študentka

iva a mozem sa spytat som zvedava ale teraz v dobrom nie ako ked som sa pytala fraisee, ze aku skolu mas teraz?len priblizne povedz

študentka

renela caf, mozem s aspytat co znamena v tomto kontexte po prdeli?:D akoze vela?a vlastne co budes robit ked vystudujes?alebo co robis?

iva20

tak teraz uz nemenim skolu, zvykla som si, presla psychicky najhorsim rocnikom, a kebyze teraz menim skolu, tak je to tiez s tym, ze zaplatim 2 roky studia na tejto skole... ja som chcela v Ba, kde to malo problem s otvorenim tento rok, dalsi je uz velmi pochybny...
aky odbor chces ist na tu filozofiu, ja mam v Ba spoluziacku, druha to po 2 mesiacoch vzdala... niektori pedagogovia su tam neprijemni, ale to mas na kazdej skole, niekedy mam pocit, ze doktoranti su najhorsi

renela

Studentka, ja som mala biolu v prvom rocniku v odbore soc. praca UK a aj toho prava bolo po prdel, takze ja by som ti poradila tu soc. pracu :-)

suns

uz sa tolko nehadajte kocky, ja tiez idem na VS - co je lepsie - filozoficka TT alebo filozoficka BA .. do TT by som musela vlakom a peso 20 minut. Do BA busom - pohodka. V TT na tej stanici je to o hubu, sice v BA na nivach je to podobne.. A co tie skoly? (pocula som, ze v BA sa vsetci vyvysuju - profaci..a le aj niektore decka .. tomu sa asi nevyhnem nikde..) poradite? dakujem

študentka

nie nebudem mat dr. ale asi ze to to ma cosi spolocne. a to si cchela ist do mt?tam by to malo byt akreditaciu.

iva20

a co tym chcu vyjadrit, ze je to lekarsky odbor, snad skoncis s titulom Dr?? ... tak to som fakt nevedela ... ja som chcela ist na fyzioterapiu, ale zial nemaju akreditaciu...