chlpky na bruchu

Príspevok v téme: chlpky na bruchu
wera

ahojte.chcem sa opytat ci neviete poradit.mam chlpky na bruchu ktore si holim holiacim strojcekom.ak budem tehotna,urcite to budem robit tiez.poradte mi prosim ci to nebude nejakym sposobom skodit dietatku,neviem mozno to znie hlupo,ale rozmyslala som nad tym.viete trochu to aj huci-ci sa toho zvuku nebude bat v brusku?:)

ahoj123

ja som uz citala,aj hovorili o tom,ze farbenie vlasov v tehotenstve neskodi,len farba ti nemusi chytit vplyvom hormonov....ja mam tiez blond, a tiez dost odrastene,tak rozmyslam bud nad samponom alebo melirom...neviem sa rozhodnut....

daduskaaaaaa

ja by som praveze chcela byt v lete v plavkach :D aby som sa mohla chvalit peknym bruskom :):) ale tak teda farbenie este necham stranou a uvidime potom.No ja som momentalne blondina ale uz mam dost vyrastnene vlasky aj 2 cm a vyzera to strasne chcela by som si ich zafarbit aspon tak na hnedo a potom uz nebude tak strasne vidiet ten rozdiel ked budu vyrastat,ale dala by som si skorej sampon nie farbu ta by mala byt jemnejsia.Tu hadam mozem ta by nemala nejako oblizit (hadam)

zuzula12

Daduska , urcite v tehotenstve neskusaj na sebe ziadne chemicke farbenie ... Pockaj, kym sa ti babo narodi a potom to ries - nemyslim, ze budes teraz v lete casto v bikinach.. :-) ja som v tehu vylucila aj chemicke farbenie vlasov ci deodoranty ..

daduskaaaaaa

ahojte aj ja mam na smolu taky problem tiez som si sprosta v puberte oholila pasik pod pupkom a teraz ich mam o vela hrubsie... vytrhnem si sem tam pinzetou ked uz su velike.Citala som tu o tom odfarbeni..super napad ... aj by som to chcela vyskusat ale som v 3 mesiaci tehotenstva ..nemoze to nejako oblizit malickemu?

luluu

ja pouzivam pasiky weet a je to celkom dobre, aj ked mi nie vzdy strhnu vsetko a ta bolest sa da v pohode zniest :)

kaktuska

Tak to je horsie, ja ani neviem ci som ich mala slabsie tmave boli a su stale, na ten laser sa chystam ale az po 25 ked sa hladina hormonov uplne ustali odporucali to aby to potom rychlo nedorastlo, ani v obdobi tehotenstva a tesne po nom to nie je dobre tiez su tam velke zmeny, a predsa len to nie je lacny spas na to aby si to clovek daval znova a znova robit.

anooo11

tak ja som mala na prsiach len jemnucke a trhala ich, aj v okoli pupka skoro nic a potom zacali vyrastat tmave, vyriesila som to laserom...ked trhas, niekomu zvykne korienok ztuhnut a tym padom aj tmavsie chlpky

munkies

Ahojte kocky

mam dnes takmer 56 rokov. Mala som ten isty problem, ako vy. Na bruhu na prsiach. Nenosila som dvojdielne plavky,
nenosila som bikinky, lebo aj bikinkovy strih mi odkryval dost veľké zachlpenie.
ešte som mala aj na hornej pere cierne chlpky. Zila som v socializme, kde sa nenosilo holenie ani depilacie akekolvek

Zasla som do Ustavu lekarskej kozmetiky
vtedy sa to robilo elektrickou ihlou a dost to bolelo, ale vydržala som a komplexy boli preč a od vtedy je pokoj. . Dnes to robia laserom. Je to bez bolesti.
Držím Vám palce dievčatá krásne dni a užívajte si mladosti.

kaktuska

skus ich odfarbit alebo odstranovat s Veet kremom, hadam to je docasne a po tehotenstve by sa mali zznova riedit. ja si ich trham pinzetou nie je to take strasne ale kazdy to znasa inac.

zuzankaaa

tak to mam aj ja a nieviem ako sa ich mam ja som ich tam nikdy ale pocas tehotenstva mi narastli a neviem sa ich zbavit holit ich nechcem lebo ich bude este viac a trhat s pinzetu mi to pride brutalne