chlpky na bruchu

Príspevok v téme: chlpky na bruchu
wera

ahojte.chcem sa opytat ci neviete poradit.mam chlpky na bruchu ktore si holim holiacim strojcekom.ak budem tehotna,urcite to budem robit tiez.poradte mi prosim ci to nebude nejakym sposobom skodit dietatku,neviem mozno to znie hlupo,ale rozmyslala som nad tym.viete trochu to aj huci-ci sa toho zvuku nebude bat v brusku?:)

edcba

Ja si ich vytrhavam pinzetou uz asi 15 rokov a nerastu mi hrubsie. Mam ich tam asi 10 ale poriadnych :) to iste na prsiach, tak po 3-4 chlpy na kazdom. Neviete, preco by mali po vytrhnuti pinzetou zacat rast hrubsie ci viac chlpov? nedava to zmysel.

moj problem

Ahoj chcela som sa spytat ze ked mam chlpki nabruchu ze jaky peroxid a kde mam kupit a co este k tomu... DIKI MOC ZA RADU...

co urobit

Aj ja mam ale mozem si za to sama, mala som od pupku dole taky pasik chlpkov, ale boli jemne, nic strasne, a ja som si ich v puberte oholila a odvtedy su cierne hrube a musim stale holit ale aj tak to vidno, aj ked to mam oholene ...je to strasne, mam z toho komplex a ked som v lete v plavkach tak to vidno, az ked sa lepsie opalim, menej je to viditelne, co robit? holim to uz 8 rokov a mam toho dost, skusala som aj veet pasiky, ale to strasne boli ... chcemsa toho zbavit, ale ako ... a nehovorim, ze sa mi ten pasik zväčšil o dost v tehotenstve lebo som mala brusko koza sa natiahla tak trebalo viac aj holit a teraz je to strasne..

lucia83

pocula som o UHA ultra hair away spray na chlpky mate sním niekto skúsenosti? pomaha to? prosim kto to pozná napíšte sem

slnecnica

baby dost dlho som sa trapila s tmavymi chlpkami na bruchu... mala som depky a tak... nemohla som si obliect tricka nad pupok, no ved viete... hoci som nemala nejak velmi vyrazne chlpky,ale aj tak mi to vadilo... raz mi jeden moj priatel povedal, ze ak to pojde takto dalej, tak budem ako on, tak vtedy ma to dostalo... zacala som si ich vytrhavat pinzetou, ale rastli dalej a boli hrubsie a tmavsie.. teraz lutujem, ze som to tak robila... dakujem za ten tip s peroxidom... uz vcera som bola v lekarkni si ho kupit,no mali iba 3%ny, ale namiesali mi 6%ny no musela som si pockat a dnes som si bola kupit melirovaci prasok v drogerke... vsetko dokopy ma vyslo na necelych 110 Sk... no a skusila som si tie chlpky odfarbit... neverila som tomu, ze to pomoze, ale fakt ich odfarbilo a nevidno ich... konecne mozem nosit tricka ake len chcem... boze som stasta, lebo viete s postavou nemam problem a kamosky stale hovorili, ze mam chude brucho a tak ze mozem dovolit obliect hoci co, no nemohla som, ale teraz uz budem =)) konecne... nebudem sa hanbit pred mojim novym priatelom =)... no baby len ten peroxid vam trosku brusko odfarbi... ale len trosicku ono to casom urcite zmizne alebo v lete to opalime=)) tak ja som sa len chcela podakovat... lebo uz som bola zufala

amaria

hm, ja som si v tehotenstve a teraz pocas dojcenia prestala nohy depilovat a tak si ich holim. ja mam dost tvrde a huste chlpky, a dost to bolelo. citala som ze pri bolesti sa vylucuje stresovy hormon. viem co ten hormon narobi s krpcom ked mam zly den, nervujem sa, tak krpec ma vtedy bolesti bruska je nezvladnutelny, vracka z mojho mlieka. mam to uz odsledovane, neviem si predstavit ze by som si vyrabala viac takychto situacii ked sa im da predist na cas :)