preco nie som hladna ked tak malo jem?

Príspevok v téme: preco nie som hladna ked tak malo jem?
siesta

ahojte. 8 rokov trpim bulimou, anorexiou a mix. posledne tyzdne sa z tho snazim dostat. bojim sa ze sa zas prezeriem, tak som zacala jest malo. vsimla som si vsak, ze vobec nie som hladna. za den zjem tak max. 1000 kcal, ale vobec nie som hladna, ale ani nechudnem. co to ma znamenat ? bojim sa jest viac aby som nepribrala... moze to byt aj teplom, nechuti mi v takych horkach... ranajky = light jogurt, obed dusena ryba a jeden zemiak, potom kava a vecer acidko... to je vsetko. prosim poradte mi

vilaamalka

ja len pozeram kde tam v tom tvojom jedalnicku co si napisala mas tych akoze 1000 kcal ... ja by som povedala, ze to nie je ani 500 kcal ! .. akoze kusok ryby, jogurt a acidko??

nikto

ja sa nezaoberam pocitanim kalorii kazdy den prijimam to iste takze to uz nepocitam mam to uz v oku
chcem otras mozgu

mirka 23

Pustate, to čo sa tak prežieraš? Mala by si ísť dole s prísunom kalórií, veď priberieš!

No toto už je choré.

pusate

ja jem 500kcal denne a stačí mi to:-)aspoň to tak cítim,aj ked tá moja váha pomááááli ale klesá a nemala by už,ale zas sa bojím jesť viac,že by šla na hor a to by bolo ešte horšie-pre mňa je vždy lepšie menej ako viac...a na ppp som si už zvykla:-)

nikto

ja uz nevladzem :( ja jem 300-400 kcal denne- hneva ma to ale nemozem viac bojim sa viac- nejde to :(
chce sa mi strasne plakat :( :( :( nenavidim PPP