tehot priznaky

kiss115

chcela by som vediiet ci si myslite ze by som mohla byt tehotna ak som mala styk s ochranou.dnes mi mal prist menzes no neprisiel,priznaky nemam ziadne iba silnejsi vytok,a uz aj predtym mi meskali tyzden

hope

lila: ta webova stranka co si napisala je super, dik ze si sa podelila s nami. naozaj je tam mnozstvo dobrych informacii. dik a pekny vecer.

lila.

Baby podľa mňa : k oplodneniu prichádza behom 72 hodín po pohlavnom styku, ak bolo úspešné, trvá ďalších 6-10 dní kým sa uhniezdi, takže príznaky tehotnosti nastanú cca 12-15 dní po oplodnení. MS môže prísť, aj napriek tehotenstvu. Ale tehotenský test ukáže HCG až po 14 dňoch oplodnenia. Najlepšie je test robiť aspoň 2-3 dni po vynechaní MS. A tiež môže byť napriek tehotenstvu negatívny. Vtedy treba počkať aspoň 3 dni a urobiť ho znova. Na začiatku tehotenstva HCG stúpa rýchlo. (trošku som sa rozkecala :o))Ale sú aj výnimky, no, len málokedy.

fifffiiii

robila som test jeden 6 dni pred ms a dalsi som robila zo soboty na nedelu a dneska mam dostat ms..ale vysli negativen testy tazke nic z toho