Piercing v pupku

LeNuSqA1961

Ahoj...asi pred tromi tyzdnami som si dala urobit piercing do pupku...vsetko bolo v pohode a teraz asi tyzden dozadu mi to trochu zcervenalo a ide mi odtial nejaka biela tekutina....teraz neviem ci ide o zapal alebo je to bezne....pretoze ine priznaky zapalu nemam....

Karina

"...mne to hnisalo asi 3 mesiace a dlasie 2 som to mala zapalene..."

Co ja viem, mat polroka otvorenu ranu na bruchu... Stoji vam to za to? Moja racionalna stranka sa totiz pri pomysleni na take sebaposkodzovanie ciastocne buri :).

Kikš

Ahojte :) Idem si dať piercing nabudúci týždeň do RV a vôbec sa nebojím mala som piercing nad perou pod perou s ihlou a ak ľudia strašili nechoď bude ťa to bolieť ale vôbec to nebolelo viem že je to dva ale sesternica mala tiež ( už ma dieťa) a povedala že ju to vôbec nebolelo pritom povedala že by si h ouž nikdy nedávala pretože keď bola tehotná sa jej to natiahlo pritom ho mala už rok vonka a má to doteraz šakredé ale nie až veľmi. No ja napriek tomu si ho idem dať :) Len sa nebojte každý má iný vpliv na piercing len sa nedajte vystrašiť :)

Martinka2

sisa
mala som ten isty problem..uricte si nevymienaj nausnicu cosi...z akeho materialu to mas ten sperk??...
ja som si kupila ten sprej aj dezinfekcne mydlo toto mi pomohlo najviac....nesmies to flakat s hygienou...lebo telo ti to neprijme a budes to musiet dat von..

Martinka2

taaakze s tou neplodnostou je to blud :D
najlepsi cas na to je jesen alebo zima..aby sa ti to stihlo zahojit do leta..pretoze sa nemozes ani kupiat ani byt na slnku kym to nemas uplne zahojene..je to individualne no mne to hnisalo asi 3 mesiace a dlasie 2 som to mala zapalene..takze skoro pol roka to trvalo..

no a tvar...tak neviem ci sa da dat aj iny ako banan...

Kaja9560

Ja si chcem dať tiež piercing do pupka. Mám pár otázok na ktoré mi dúfam radi odpoviete:
- Je pravda, že je riziko neplodnosti ???
-Ako dlho sa to hojí a kedy je najlepší čas dať si to teraz v zime alebo niekedy v lete ??
-Aký je najlepší tvar na začiatok??
Dakujem ....pappik

sisa111111

ahojte baby potrebujem poradiť...dala som si piercing do pupka mám ho asi 3 mesiace a sa mi spravila pri hornej dierke taká hrčka a ide mi z toho hnis čo mám s tým robiť?? mám si zmeniť naušnicu??prosíím :(

SilvinQa

chcela bi som si dať piercing do pupka ale newiem čo od toho možem očakavat a počula som že si tym možem sposobyt problemi napr:nebudem moct mat deti a podobne.a preto vas prosim o radu.DAKUJEM

GAabi

Cauko...to biele co vam vyteka proste bude vytekat,..vase telo ten piercing nechce prijat a hojeneie bude trvat dlhsie ale ked ste si to dali tak us to snad vydrzite nejake to kazdodenne cistenie!!! a mozno ho neprijme vobec ako to bolo umna..:(

Ryuška

Ahojte...len sa chcem opytať..skor ludi čo sa vyznaju v týchto veciach trošku viac....Ide o to ,že chcem pierc do pupku,lenže mám zvýšené ASLO (zápal v krvy)..a keďže v pupku je pierc sám o sebe trošku náročnejšií tak sa toho obavam....mám kopu piercingov aj v ušiach aj v jazyku.....ale radšej by som bola ,keby ste mi na to povedali názor..dakujem vopred..lepšie by bolo na Mail :))) díííky