Piercing v pupku

LulinQaa

Ahojte....aj ja som mala pierc v pupku.... mne to tiež hnisla a prvy krat som ho vybrala po tyždnii a potm do ekdy som ho dalo naspet ale da sa to vzladnut ale tam je taka zo začiatku jak blanka a bo čo toje aspon ja som to mala ked som ho vybrala a mala som 3mesiace a rodičia neprišli mi nato ale ja som im to povedala tak som si ho vybrala...ale ešte si cem dat dakedy v zime lebo cez leto by som sa nemohla kupat...taže pravdepodobne si zase dam septembri abo nejak tak...a s tim hnisanim každe telo to prijme inak..

goccia

ja som si dala piercing 5. juna a pocitovo sa mi to hojilo tak do oktobra, kedy uz som nepocitovala absolutne ziadny problem ani nepohodlie. v to leto som nechodila na kupaliska, iba som sa kupala v mori.
popritom som cvicievala tae-bo ale brusakom som sa, tusim, vyhybala, to budete aj samy vidiet, co to s vami robi, ked budete cvicit brusaky, ci sa vam to podrazdi, ci vas to bude stipat...

zetko

caute chcem sa poradit! chcem si datpiercing do pupka! ako dlho sa to hoji a mozem na to sportovat a cvicit brusaky?

Iyana

Ty co resis CIBULKA ja mam tez zakazane a mam ho pol roka :D sak im brucho ukazovat nebudes :D tvoji rodiacia ti nemozu nic tak nepiste trakeko kokotny toto je naj piercing na ukrytie ... kamoske dva roky o nom nevedela ... tak co resite nekere baby OMG

Patka666

Dobry den.Dala som si teraz robit piercing a chcela by som sa vas spytat ze ci si ho mam nejako aj hybat alebo tocit aby sa mi to nahodu nezarastlo..ale nemam si ho ani chytat.?len umyvat dezifekcnym mydlom a sprejom ?
Dakujem

Elliens

Pokiaľ je to biela tekutina, tak to nie je hnis ale sekret. Je to úplne bežné. V dobrom piercingovom štúdiu vždy na to upozornia.

Lils

ahojte...prosím poradte mi..z spodnej dierky piercingu mi trčí akísi kus mäsa...je to velmi zle?? hnisa mi to...

Bianka19

Ahojte,
dala som si piercing do pupku, mám ho iba 2 dni a pod hornou guličkou to mám začervenané.. Vôbec neviem čo to znamená, poradíte?
Vopred ďakujem :)