sme normalne??

Príspevok v téme: sme normalne??
jerseyinka

awojte....s kamoskou ked sme same stale sa bozkavame ,hocikedy aj vo vytahu aj ked u seba spime...amme sa velmi radi skusali sme to aj s dievcatami z nasej party ale setky po prvom bozkavani sa uz prestali no nam to drzi uz nejake 4mesiace...nie sme lesby pacia sa nam velmi chalani ale preco to potom robime??nevjete mi povedat niekto s podobnym problemom alebo co si o tom myslite??mame 13,5 roka...pls poradte diks pa

ojojoj

podla mna je uplne normalne...aj ja to robievam niekedy s kamoskami...ak sa ti pacia este stale chalani a chodis s nimi, tak v poho...

...

Ja mam tiez kamosku s ktorou sa bozkavam,napr. na disko, vonku,len tak pred dalsimi kamaratmi alebo pred mojim chalanom

mari

Myslim, ze je to normalne ak mladi ludia v tom veku chcu spoznavat sexualitu a vlastnu sexualnu orientaciu. Ved v 13 alevo v 14 rokoch este nikto nemoze povedat, ci je gay, lesba, bisexual alebo heterosexual.

johi

ja dievcata....: ( co Vam poradit?hmmm
asi to robite preto,lebo az privelmi tuzitr po nieco,co este nie je pre Vas.Ved si este uzivajte detstvo!!Mate cas!!
Nemyslim si ,ze ste lesby,ale prestante s tym,lebo nakoniec budete.Bude to mat svoje nasledky.Vsetko ma svoje nasledky : (

adelykus

neurazte sa ale je to trochu hlupe sa bozkavat s kamoskou ak niesi lesba.radsej by som sa bozkavala s hociakym chalanom.u mna je to bezne

cicka

ahojte. ja som lesba a uz som sa s tym zmierila. mam totizto 24. spala som aj s chlapmi, lebo dostat babu do postele je dost obtiazne. no nikdy sa to nevyrovnalo mojej priatelke. lubim iba baby, ved aj tak sa za nimi iba obzeram. chlapi mi nic nehovoria.
poslucham svoje hormony a je to ok

piiinduulkaaa

aj ja to bezne robim s kamoskou je to v poho...aspon myslim heh my sa mame radi aj partia vie ze sa bozkavame a co teraz??mam sa poskladat do trojuholnika???:DDDDDDDD