sme normalne??

Príspevok v téme: sme normalne??
jerseyinka

awojte....s kamoskou ked sme same stale sa bozkavame ,hocikedy aj vo vytahu aj ked u seba spime...amme sa velmi radi skusali sme to aj s dievcatami z nasej party ale setky po prvom bozkavani sa uz prestali no nam to drzi uz nejake 4mesiace...nie sme lesby pacia sa nam velmi chalani ale preco to potom robime??nevjete mi povedat niekto s podobnym problemom alebo co si o tom myslite??mame 13,5 roka...pls poradte diks pa

žralok

Podľa mňa sa v spoločnosti často hodnotí ako normálne, keď sa dve baby bozkávajú a spia spolu.
Nechápem, prečo sa dve baby spolu bozkávajú, keď sa ešte nebozkávali s chlapcami. Asi sú nedočkavé.
STrašne veľa báb to chce vyskúšať s inou babou, aj veľa tých čo som mal a poznal, to chceli alebo skúsili.
Neviem prečo a trochu ma to mrzí, lebo keď sa niekedy ožením, nikdy si nebudem istý, či moja žena nespí s inými ženami. Proste tie ženy to láka...

ginger12

Juju... s priatelom rozmyslame nad niecim novym tak neviem aj to by som mozno brala...ved dievcata sa poznaju lepsie ..nie??a moj nazor na to je...niesi..lesba..iba sa zabavas...

bisexualka

budem mat 15 a mala som jeden vztah. s mojou naj kamoskou s ktorou som sa poznala 2 roky. zrazu sme si uvedomili, ze sa fyzicky pritahujeme a zcali sme spolu aj chodit. mali sme naadherny vztah o laske a dovere, trval 5 mesiacov. rozisli sme sa, ale stale sme naj kamosky. potom som zistila, ze som bisexualka. nie je to nic zle... :-)

aida

podobne problemy si nevyrabame, dievcatka.Mali by ste sa radsej nieco ucit alebo mat nejake zdrave konicky,sportovat vo volnom case a nie si vyrabat problemy a potom sa nad tym cudovat.

jerseyinka

ale ja wem ze je to hrozne,s chalanom som sa este nebozkavala...len newem ako prestat...ked to robime a skoncime mam zly pocit z toho ze sme to zrobili no potom jak sa s noou zas vidim tak nas to laka...preco??

zara

Myslím, že 13,5 ročné baby by sa ešte nemali bozkávať, či už s chalanom, alebo babou. Ste ešte deti, ktorré sa hrajú na dospelých. Skúste niekedy pouvažovať, čo robíte a čo je vhodné robiť.Niekedy treba aj trochu rozmýšlať. Hlavy máte aj na to nie iba na okrasu. Ak by to robila moja dcéra bola by som z toho zdesená. A je jedno či by to robila s dievčaťom, alebo chlapcom.

jerseyinka

ta akoze sa neda povedat ze prekaza ...uff ja necem dufam ze sa to zmeni keby ste sa dozvedeli ze dievca ktore sa vam paci je ,,bi,, asi by vas to odradilo co??hej normalne francuzak :(