Bolest semennikov

majobb

no neviem cocoloco, nexcem velmi protirecit, ale cital som, ze nador nebyva bolestivy. Mna tiez nejako zacal pobolievat semennik. A kedze nexcem velmi aby mi doktor prehladaval gule pred nejakou mladou sestrickou ako tebe, tak sa snazim nieco o tom vediet najskor. Ak sa tu potuluje nejaky odbornik, mohol by prispiet nejakou radou :-D

cocoloco

bolest v semennikoch moze sposobit vela veci..
ja som take nieco kedysi mal, bolo mi asi 13, vajcia ma boleli jak slak a bal som sa, ze to je nador.. trvalo to tak dva tyzdne, a nakoniec som sa rozhodol ist k urologovi. ten mi spravil sonografiu, prehmatal mi ich /sestricka bola pri tom, taka mlada.. ;) /, teda poriadne ma vysetril. a zistil takuto "krutu" vec.. nebolo to vobec !!!nic!!!, a vraj u mladych sa to stava, pricom to moze sposobovat vela neskodnych faktorov /vraj aj nedostatok sexu, tesne nohavice, clovek sa moze do vajec lahko nevedomky udriet.. je to velmi citlive miesto ako vieme../. ale pravda je aj taka, ze ta rakovina, ktorej som sa bal, moze byt tak trochu aktualna, lebo rocniky "puberta az cca 25 r. /a takisto aj dost starsi, najma ak niekto bral steroidy/" su najohrozenejsi a maju k tomu najvacsi predpoklad. preto odporucam sonografiu a poriadne vysetrenie v ramci navstevy urologa! pozitivom je, ze liecba tejto choroby je !!!velmi uspesna!!!, bez nejakych nasledkov a inej moznej ujmy, avsak, ked sa podchyti vcas! takze netreba sa bat, len zajst na miesto, kde ordinuje urolog..