Bolest semennikov

targus

noo pobolievanie v semenniku moze byt zapricinene ako tu uz niekto pisal aj zapalom. Sam som mal podobny problem s pravym semennikom a nasledne ma zacalo aj neprijemne pobolievat v podbrusku. Mal som zapal prostaty a bolel ma z toho aj semennik. takze sup za lekarom a pozor na prechladnutie od noch a na spodnu cast chrbta. o noseni spodkov ani nevravim

vysetrenie

Zdravím všetkých, ktorý majú hocijaké problémy so semmenníkmi a penisom. Ja som mal problém, že ma pobolieval lavý semmenník a barsjaké žili som si nahmatal a podobné veci, ktoré som na internete našiel ako rôzne problémy až som sa zhrozil... začal som si predstavovat rozne zlé scenáre ale nakoniec som si povedal, že to musím vyriešit u odborníka. Moja obvodná ma poslala urológovi keď som jej povedal čo ma pobolieva. Trochu som sa hambil ale keby horšie nebolo. Išiel som od nej urológovi. Popíšem vám vyšetrenie keď prídete ako ja prvý krát. Spýta sa Vás jaké máte problémy. Poskytnete mu trochu moču pod mikroskopom niečo tam pozeral, môj moč bol v poriadku. Potom mi ohmatal semmenníky a sám povedal, že nemám nič ako nádor, varikokelu a podobne že semmenníky sú v poriadku a to som tam ja odborník videl všetky možné choroby. Potom mi pozrel cez nejaký prístroj mi behal po bruchu s gelom jak je natom prostata a ladviny, na prostate sa mu nieco nezdalo. Potom samozrejme vysetrenie cez zadok prislo pritom vobec to neboli ani to neni take strasne jak sa otom vravi keby viem idem urologovy pri prvej bolesti. Hned povedal ze mam zápal na pravej strane prostaty ze preto aj tie bolesti rozne lebo ta prostata to vyzaruje aj do semmenikov a aj zili vas mozu boliet niektore mi to tam vysvetloval. Dostal som tabletky a cipky do zadku a liecim sa. Uz mi asi o polovicu ustupili bolesti tak dufam ze tie lieky pomozu kym pojdem na kontrolu. Este som zabudol sestricka mi zobrala krv na kompletne vysetrenie co sa tyka roznych rakovinovych ochoreni a podobne aby mal doktor v tom viac jasno. Ak dopadne krv dobre tak myslim ze este nejake tie navstevy u neho a lieky a budem zas zdravy chlap. Chcel som Vam len povedat ze nebojte sa tam ist chodte hned nevahajte vobec to neni take strasne praveze som sa u urologa vobec nehambil lebo upne vidite ze vas chape a chce vam pomoct super jednaju s pacientami. Tak uz nevahajte a utekajte nech mozte kludne spavat:)

janoo

anonymx95 mne na bolest semenikov pomohol acylpyrin.myslim si ze to suvisi z hustotou krvi.z nadrzanostou to nema nic spolocne.

anonymx95

caute, mam 15 rokov, a mam podobny problem, boli ma prave vaj.,tvrva to uz tri dni a kazdy den tu bolest vnimam castejsie, robi mi to ciastocne problemi pri chodeni, ked sedim je to uz lepsie ale ked stojim tak ma boli tiez, dotknem sa ho a bolest sa ete zvacsi, skusal som tam nieco nahmatat ale nechcem si robit zbytocne stresy, ked uz mam take bolesti.... je to velmi neprijemne, som zatial trpezlivi , ale potreboval by som co najlepsie poradit,vopred dakujem

xenia111

Chlapci, z diskusie vyplýva, že nie je veľmi zdravé, že sa "neurobíte". Takže ak si začnete sex, tak ho aj dokončite. Nie je to dobré ani pre prostatu. Semeníky bolia aj pri dlhšej pohl. abstinencii, takže "urob si sám". Pri pohl. vzrušení sa prekrvia pohl. orgány a aj panva a ked to všetko ukončíte odrazu bez konca, tak jasné, že to telo sa z toho musí spamätávať. Takže ak sex, tak ho začnite len vtedy, ked ho viete aj dokončiť...

elddir

ja mám zase taký problém, že keď som spartnerkou nejaké dva - tri dni, bozkávame sa, maznávame ale neurobím sa, tak ma neskutočne začnú boliť vajcia, teda neviem či presne vajcia, ale v mieste kde sa ten vačok na vajcia oddeluje od penisu, tak cítim aj hrčku a ona bolí, niekedy sa mi poriadne ani chodiť nedá, čo to je? pripomínam, že keď sa urobím, tak táto bolesť do 15 minút zmizne hmm? dik za kazdu radu

DnBSteP

mam tiež podobný problém mám 12 rokov a bolí ma lavé vajco... ale nie vkuse tak raz za čas ma začne boliet ale kruto fakt...mohol by niekto pomoct??

simson

Aj mna po strtnuti s priatelkou boli lavý semeník ..taktieš som vzrusený a stojí mi celý ten čas poradi mi niekto ?

frutty

so semenníkmi nieje sranda,,jeden moj kamarat pocas spanku ako sa prehadzoval tak sa mu zaplietli semenníky a zobudil sa s takymi bolestami ako ked vas niekto dobre nakopne.....nakoniec ho museli otvorit a napravit mu to rucne.....takze bachaa natoto