Bolest semennikov

ewoz

Je to podla mňa normálne, vždy ked som s holkou a neurobim sa, tak ma bolia semenniky, kym sa neurobim. Takze staci sa urobit a bolest prejde do par minut...

namer

mna boli lavy semennik vzdy potom ako som s priatelkou,pricom pocas celeho stretka som vzruseny.ako mozem tuto bolest premoct alebo sa jej vyhnut?

jozo

no aj mna od vcera bolia semenniky a to do z nicoho nic a mam tiez 13 rokov prosim povedze mi ci mam cakat alebo nieco robit ani neviem ako by som to povedal mojim rodicom

kras

teraz som bol u frajerky davali sme sa riadne dole ale nemali sme uz cas ponahlal som sa prec neurobil som sa teraz ma bolia jak svina, netreba hned tej bolesti podlahnut...raz mi pomohlo pritom pivo.obycajne pivo bazantik,, idem si aj teraz kupit...skuste

jozo

Nenosis velmi tesne slipy alebo nohanice ktore ti semenik mierne pritlacaju a potom ta to zvykne boliet, ina k zvyknu boliet ak sa neurobis po predchazajucom drazdeni a samozrejme po udere. Ak ta to neprestane boliet zajdi k lekarovi nehambi sa vysetri ta pohmatom pripadne posle na ultrazvuk.

chlapec311

RE:cocoloco
To v 13 si isiel k urologovi?? povedal si niekomu nieco abo si sa len taq sam vybral pls mam 13 a potrebujem poradit...mohol bi si mi napisat na mail???...chlapec311@azet.sk

anonym

No mna zvyknu semenniky strasne boliet, ked sa s mojou milovanou mazname a tak, ale nezakoncime to milovanim. Takze by som povedal, ze to ciastocne moze byt aj z velkeho sexualneho napatia, ked ho ehm...neodventilujes :) Skus masturbaciu, ci ti to nepomoze :)))

majobb

...no asi prave preto, ze priznaky nezodpovedaju ziadnej chorobe, co som nasiel...a zasa skoda casu, ak to iba nejaka blbost, co prejde za par dni