slaba vydrz partnera

Príspevok v téme: slaba vydrz partnera
vevet

Ludia, poradite niekto? Z mojim priatelom sa mame strasne radi, ja som uz skusenejsia no prenho je to prvy vztah. Nas problem je ze on strasne kratko vydrzi, len jednu dve minuty. S takym rychlikom som sa este nestretla. Inac nasa predohra trva niekedy aj dve tri hodiny. Moze mi niekto poradit nejaky osvedceny prostriedok aby sme to predlzili??? Prosim prosim prosiiim.....

sway

Môj priateľ vydrží tiež dosť krátko.Ja sa ešte len začnem zahrievať a on už skončil.A nie je to dobrý nápad s tým,že najprv nech sa urobí,lebo potom je pipik už "mäkší"a akoby sa mu nechcelo.takže na prvýkrát by to bolo najlepšie, a zasa každý deň trénovať výdrž....no nie každý má takú možnosť byť sám doma každý deň...

.......

normalne ked bude citit ze to ide na nho nech prestane..tak nech to robi zo zaciatku...mozno si to tak neuzijes ale tak sa budete aspon dlhsie maznat a po par milovaniach uvidis ze to je lepsie a jeho vydrz silnejsia...moj pripad no...alebo ked pouzivat tabletky tak skus ochranu...vtedy by mal dlhsie vydrzat no..vela stastia

cironka

nadsda mas pravdu... su aj taki... ale durex ma taky kondom, kt. obsahuje špeciálnu látku Benzokain, kt. jemne znecitlivuje penis, odďaľuje tak vyvrcholenie a umožňuje obom partnerom dlhšie potešenie z milovania. ma s tym niekto skusenosti?